reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

lkasia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Marzec 2009
Postów
2 485
Pozwoliłam sobie założyć nowy temat":) Tutaj mozemy pisac o tym jak wracamy do formy, jakie mamy z tym związane problem itp..:)

Ja od poniedziałku zacynam projekt--POWRÓT DO FORMY:)Mam diete ułożona przez dietetyka, nie jest zła I jakas wymagajaca, tylko ciekawe czy uda mi ię ją przestrzegac przy dziecku jak na nic nie stracza czasu..ale trzeba...

U mnie po porozie spadło od razu 8 kg, potem kolejna 2kg I zotsało 2 kg nadprogramowych...no I ten brzuch sflaczały....Tylko ja mialam troszke nadprogramowych kg przed ciążą, z racji ze brałam hormony w konskich dawkach...wiec chciałabym tak z 10 kg zgubic...o ile znam swój organism to jak sie wezmę za siebie to nie powinno byc problemu, bo zawsze szybko bardzo na dietach gubiłam kg...mam nadzieje ze tym razem bedzie podobnie...:)

Wiec teraz mam 3 dni ostatnie jedzenia normalneo :p...

A I jeszcze pytanko...bo z cwiczeniami narazie muszę sie wstrzymac, bo po cesarce lepiej nie ryzykowac...ale zastanawiam sie co z basenem...czy juz mozna...krwawienie pomalutku ustaje....czy lepie poczekac na wizyte u ginki???

A I co polecacie na brzuch...ja narazie kupilam balsam z Palmersa..I poki co jestem zadowolona,bo skora sie napina ładnie...no I całe szczescie nie pojawił sie ani w czasie ciazy ani po porodzie zaden paskudny rozstep..wiec teraz tylko tego flaka trzeba ujędrnic:p
 
reklama
Ja czekam na wizyte u lekarza (13 lutego) wtedy dowiem sie jak z cwiczeniami sprawa wyglada. Od marca wracam do mojego biegania 3x w tyg, a z cwiczen to przed ciaza z chodakowska trenowalam i bylam bardzo zadowolona,wiec teraz tez bede z nia cwiczyla:tak:,a diety nie planuje specjalnie, bo szybko przy cwiczeniach mi waga spada, ewentualnie godziny posilkow musze dopracowac:-)

ahh...juz sie nie moge doczekac powrotu do aktywnosci! :tak:
 
Kasia wlasnie ja tez myślę o chodakowskiej
.narazie nie wyobrazam sobie chodzenia na silownie,bo czasu brak..a w domu Np jak Maly bedIe spal to mozna poćwiczyć..a Tu mialas jakas plytke czy z neta?
 
dziewczyny ja wogole odpadam z takiej aktywnosci, nigdy nie mialam do tego zaciecia, mam nadzijee ze karmiac piersia sama strace zbede kg
 
Ja sie tez chce wziasc za siebie i to jak najszybciej...ale kurcze narazie energii brak :) ehhh. Ale moj wyglad mnie na maxa doluje :( po poprzedniej ciąży dochodzilam do wagi prawie 2 lata (bo mam jeszcze problem z orzyswajaniem cukru) i obiecalam sobie ze tym razem sie uda szybciej. Mam do zrzucenua 12kg :( 12 jyz spadlo po porodzie...tak tak mialam 24kg na pulsie. ..zalamka :(

Macie może jakieś linki na trening z chodakowska? Bo duzo już o niej słyszałam ale kompletnie nie mam pojecia co to z trening... bede wdzieczna :*
 
ja dużo dobrego słyszałam o treningach z Mel B. sama chcę zacząć ćwiczyć ale muszę poczekać aż mi się wszystko dobrze zagoi :((
diety stosować nie będę,
 
Ikasia a karmisz piersią? Ja myślałam o diecie, ale boję się że spadnie produkcja ....
Ja bieganie zacznę myślę za 4-5 tygodni. 9 dni po porodzie i ciągłe krwawienie, więc jeszcze u mnie wysiłek odpada...
 
reklama
Do góry