reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

Ja sobie synka uregulowalam wiec zaczynam cwicznia od poniedzialki ;) narazie zaczne skalpel.. bo maly spi od 8.30 do ok. 12... a ja o 9.30 w domu jestem bo rano chlopcow zaprowadzam...wiec pierwsze co cwiczenia..prysznic I dopiero zabiore sie za ibiad itd..no chyba ze obiady wieczorami bede szykowac... a motywacje mam..bo w wakacje mam zostac chrzestba I jkas kiecke trzebabedzie kupic no I zmiescic sie w nia... mam jakies 3 miesiace I mnustwo centymetrow wiszacej skory na brzuchu ... a wakacje juz tuz tuz... jeszcze trochr I z domu nie wyjde bo w kurtce sie chowam..
Najgorsze ze juz zaczelam ale maly nie pozwalal I teraz musze od nowa a nie moge sie zmotywowac... jakby nie wieze ze cos sie zmieni? Kurka..ale dam rade..musze.
Tylko ja dzis pierwsza @ dostalam narazie plamienia...ale jak sie rozkreci wrr dobra bo juz chyba wymowek szukam..
 
reklama
A ja mialam zapisac sie na aerobik a wyczytalam, ze po cc cwiczenia wskazane pol roku po cieciu. Po 3 miesiacach jakis basen
 
Jest jakaś akcja z chodakowska i dziewczynami na fb akcja skalpel czy cos takiego i cały miesiąc codziennie skalpel dołączam sie i ja bardziej sie zmotywuje dzisiaj pomiary zdjęcia i jadę z koksem oczywiście będzie to w ratach bo ja nie wydoooje odrazu całego "układu" ale poczytałam laski sie tak motywują to co mi tam szkoda ze @5 dzien a jak z kranu daje wrrr
 
Pustiszi ja też przyłączam się do Skalpela na FB. Ja co prawda ćwicze od ubiegłego wtorku, ale Skalpel wyzwanie dopiero wczoraj udało mi się zrobić w całości 40 min :-) masz rację, w grupie raźniej!
 
a ja dzis zaczelam cwiczyc z Mel B , zrobilam 10 minut na posladki, 10 minut na brzuch, i 10 na nogi i zdycham tak mnie brzuch boli ;( zero kondycji ałłłł ktoras to cwiczy ? a i zaczynam z waga 82 jutro moze sie zmierze :O
 
blue- ja ćwiczę dokładnie to co ty (pisałam o tym kilka postów wyżej) z tym, że wczoraj dołożyłam jeszcze 10 min abs, bo na brzuchu najbardziej mi zależy.
 
A mi tal dobrze juz szlo i nagle d....pa. Bawilam sie z mlodym na trampolinie i mi cos ryplo w plecach i ledwo chodzę :( Jestem wsciekla na siebie bo od ponad 1. 5 nic nie pocwiczylam...i ryczec mi sie chce bo juz mi motywacja cala poleciala :( Mam dola jak wygladam ale mam tyle na głowie ze nie mam poprostu sil robic jeszcze cwiczen noca :( Podziwiam was dziewczyny i zaxdroszcze... ja nie daje juz rady :(
 
Zrobiłam wczoraj pol skalpela bo myślałam ze zasnę za bardzo padnieta byłam chyba i nie robiłam tego dokładnie ale mimo to nogi mi sie telepaly pod prysznicem ze hoho
 
reklama
Pustiszi ja pierwsze razy tez nie robilam dokladnie..zreszta co ja mowie...po kilku dniach przestalam robic bo maly mi nie dawal..teraz jak jzu lepiej spi to mi motywacja znikla...a raczej zapal bo motywacja jest..wrr.

Anbas ja mam podobnie..tylko teraz emil spi a ja zamiast cwiczyc to jem sniadanie... musze poprasowac i wiecznie cos. Najgorsze ze latem bede chrzesta i w co ja sie ubiore jak ja w ciazowkach dygam... niby sie mieszcze w spodnie z przed ciazy ale mi sie brzuch wylewa... fujj

Jeszcze pocwiczyc moze i dam rade, ale potem trzeba sie umyc a czasu juz brak na takie przyjemnosci...

Musze sie znowu nastawic psychicznie na cwiczenia i zlapac zapal...na sile nie potrafie. Ehh
A mam juz dosc swojego wygkadu..wrr.
 
Do góry