reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

Kaczuszka to jest naprawdę bardzo fajne bo w przeciwieństwie do tych skręcanych nie rozsypuje się w trakcie kręcenia;-) Nie czuję by mnie coś bolało po tak leciutkiej rozgrzewce i trzymam kciuki by u Ciebie też dziś było lepiej:-)
 
reklama
Dziewczyny a widziala któraś z was cwiczenia Chodakowskiej dla kobiety po porodzie? Poki co dostaepne za 45 zł chyba. Skusiła bym się bo podobno latwiejsze niz skalpel itd ale jeszcze żadnych opinii nie znalazlam. Chyba nowe i dlatego. Wolala bym zaczac od czegos łatwiejszego niz skalpel bo wiem ze zakwasy zaraz mnie zniechęca do dalszych ćwiczeń.
 
Zdrowe chudniecie to o,5-1kg/tydzien ;). Szybsze jest wyniszczajace dla organizmu, a skora nie bedzie miala czasu sie przystosowac.

Kamag a ile jestes po porodzie i jakim? Jak masz zielone swiatlo od lekarza na cwiczenia to zakwasow sie nie boj.
 
Ostatnia edycja:
Eve. Jutro będzie 2 miesiące. To moje lenistwo sie boi zakwasow. Bo nastepnego dnia juz mi się nie będzie chcialo. Więc szukam czegoslightowego :)
 
Kamag ja rodzilam cc i dopiero po 8mc czulam sie na silach porzadnie cwiczyc, a do dzis bardzo sporadycznie cwicze brzuch.
Zakwasy rozcwiczysz nastepnego dnia :), dasz rade- to co? Skalpel dzis?:)


Ja dzis mam silke wieczorem- ostatnio znowu brakuje mi poweru...poza tym.mialam na nowo trzymac diete, ale pieke ciasteczka na roczek coreczki i przestraszylam sie, ze mi nie wyszly...i probowalam, probowalam...az opylilam pol blachy :(.
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem 3 msce po cieciu. Czuje sie swietnie. Rana pieknie sie zagoila. Nic sie nie dzieje jak nosze np gondole z corka czy rame wozja a waga ok 10 kg. Ale czytalam w necie zeby po cc zaczekac do 6 msc a szkoda bo juz bym cos porobila
 
marika ty chudzielcu spokojnie ty nie masz co zrzucac a ujędrnic skóre zdazysz :) jak bys miala tak jak ja jeszcze 19 kg do zrzucenia no hohoho :D

eve no ja wiem ze zdrowo jest chudnąc 0.5-1kg tygodniowo ale co ja poradze ze mi w tydzien zeszlo 3 kg po cwiczeniach pol h dziennie i po karmieniu tego mojego smoka ;O
 
Blue ja tez bym ccialaby mi tyle spadal haha.ale te inaczej chudbie osba o ma 5 kg iinaczej ta co ma 20. Ja nie wiem ile g mam do gubienia ale wiem ze duzo..z 15 ba pewno..pewnie pzatkowo bedzie widac dosc szybko ronice a pozniej bedzie powolutku... az zaluje ze wagi nie mam bo moze tez mi ladnie waga spada..
 
A mi spada 0,5 kg na tydzień - może i zdrowo ale wkurzam się że za wolno. Może gdybym uczciwie codzień skalpel robiła to byłoby lepiej. Ale kurczaki siły mi brakuje :-(
 
reklama
A mi kurka waga stanela i stoi jak zakleta :( I cwiczenia nic nie daja a objadac sie nie objadam :( Mam kryzys jakis chyba :( Do tego to uczulenie malej i nawet nic nabialowego nie jem chociaż kocham sery itd... może dlatego taki dolek ze nawet najmniejszej przyjemnosci sobie zrobic nie moge...
 
Do góry