reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

jak u was ida cwiczenia? Przyznam, ze podczas nieobecnosci meza bylo ciezko, szczegolnie przez pierwsze 2 tygodnie, ale potem znowu wpadlam w rytm i udawalo mi sie wygospodarowac 4 dni w tygodniu :) Teraz najczesciej cwicze detocell+brzuch MelB albo Kilera.
Jak czasu mam wiecej to Jill i no trouble zone :)

Waga w miejscu, dobrze ze nie rosnie :) koncentruje sie glownie jak wzmocnieniem ciala i ujedrnieniem go :)
 
reklama
Mirka, ja poza bieganiem 3 razy w tygodniu nic innego nie robię, nie mogę wygospodarować czasu na min. 40 minut ćwiczeń. Ale cały czas mam zamiar zabrać się do ćwiczeń na brzuch, uda I pośladki ;)
 
Ja tak 3 lub 4 razy w tygodniu cwicze przed kompem albo Chodakowska albo melb. Raz w tygodniu chodze na tennis -kurs( cuuuudo:) i tyle. Czasem jak mala się bawi to klapne obok i sobie brzuszki robie, albo przysiady. Ogolnie już nie chce schudnąć tylko ujedrnic ciało. Zapisalam sie na masaz banka chińska na brzuch:) podobno pomaga w uelastycznieniu skory i takie tam:)
 
Kamag, ja taką banke do masażu mam - dzięki, że mi przypomnialas ;) wieczorkiem będę męczyć brzuch I pupę - ud nie mogę, bo mam kruche naczynka :(
 
Siva a ta Twoja bańka to taka gumowa? Bo kiedyś takie ustrojstwo kupiłam, ale jakoś szybko się do niej zraziłam... Kurczę, mam tak słomiany zapał że aż wstyd:zawstydzona/y:
 
Taki profesjonalny? Pewnie ze trzy razy w tygodniu. Moim zdaniem bardziej się opłaca kupić banke I robić sobie samej masaż codziennie pod prysznicem. Jak robiłam go regularnie to już po tygodniu było widać różnicę w jędrności skóry.
 
To ja chyba źle się do tego zabierałam i strasznie nieprzyjemne mi się to wydawało;) I niestety ten słomiany zapał, kurczę na to by mi się przydało jakieś lekarstwo;)
 
reklama
ha! ja tez mam banke chinska. Kiedys uzywalam, rezultaty byly super! W ciazy nie bylo to wskazane, wiec przestalam, odlozylam, zapomnialam :) dzieki za przypomnienie, musze ja odszukac i znowu zaczne :)
Ja smarowalam brzuch, uda, posladki oliwka dla dzieci i masowalam banka :) na poczatku malo przyjemne, moze sie nawet siniak pojawic. ale mozna sie przyzwyczaic :) zwlaszcza jesli pomaga ;) Bylam tez na serii zabuegow w salonie dawno temu, wydatek spory, a efekt wedlug mnie porownywalny :)
 
Do góry