reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

kamag

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej. Niezle wyniki. Ja tez nir wiem kiedy tak wazylam:) 58 kg wczesniej 68 ( wzrost 171cm). Jestem zadowolona choc walcze o jędrność bo w ciąży przytylam 22 kg a schudlam 32kg wiec troche z zapasem. Ja od 3 dni rano robie 4-minutowa tabate przed sniadaniem i to daje mi kopa:) w trakcie dnia jak krolewna pozwoli rzucam sie na dywan i robie brzuszki rozne. Po południu 3 razy w tyg jakis trening i raz tennis. Jak na mnie to i tak dużo:) szkoda ze nikogo nie znam w okolicy bo chetnie wziela bym sie za bieganie w towazystwie:)

reklama

kamag

Rozwiązania
0
Dziewczyny jak wam ida te masaze banka bo ni jak. Odsysa sie i tyle. :/

siva

Rozwiązania
0
Kamag, nabierzesz wprawy, to będzie sprawnie szło ;)

siva

Rozwiązania
0
Halo, jest tu jeszcze ktoś czy wszystkie mamy juz Fit? ;) Ja walczę aktualnie o umięśniony brzuch i jędrna pupę ;)

Akuku

Rozwiązania
0
Siva..Ty juz walczyc nie musisz ;) a ja sie pokaze to w sierpniu /wrześniu ;)

siva

Rozwiązania
0
Akuku, Ty teraz usprawiedliwienie masz i zwolnienie z wf-u ;)

siva

Rozwiązania
0
Kamag i jak, walczysz dalej z bańka chińską? ;)

kamag

Rozwiązania
0
Siva. Poddalam sie. Zupelnie nie szlo mi. Nie zasysaly. Ale moze to wina tego ze juz swoje lata maja...? A Tobie jak idzie?. Kurcze bo ja strasznie schudlam i ta skora taka wiotka na brzuchu i udach....:/

siva

Rozwiązania
0
Ja też banke odpuściłam. Ćwiczę, smaruje brzuch, uda i pośladki na zmianę bio oil i rebuild z ziaji a piersi kremem Palmers. Jest poprawa ale do ideału daleko.

reklama
Do góry