reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

reklama
To ja się pochwalę swoją wagą (chociaż szczerze mówiąc ten spadek zaczyna mnie już niepokoić), przed ciążą ważyłam 77kg. w tej chwili ważę 64kg... ale sylwetka błaga o ćwiczenia :p
 
Oj Vinga, dobrze Cię rozumiem - u mnie przed ciążą 57 kg, teraz 48 kg. Muszę pracować nad pupa głównie, bo znika w oczach ;)
 
Gratuluję Dziewczyny :-) U mnie też waga mocno poleciała, przed ciążą 58 kg, teraz 51. Myślę, że przez karmienie i bieganie za Szymciem :-) Ćwiczeń zero niestety :-( Zaczęłam biegać, ale przeziębienia mnie jakieś odpadają - chyba jednak osłabiony organizm. Ale z dobrych rzeczy to widzę, że skóra w coraz lepszej kondycji, jeśli o jędrność idzie :-)
Siva, ja też się beztyłkowa zrobiłam, a lubiłam mój tyłek. M. też ostatnio żałobnym tonem pytał gdzie on jest. Masz jakieś ćwiczenia zaplanowane nań?
 
Yoanna, tak mam :) właśnie do nich wróciłam bo efekty naprawdę widać.
 

Załączniki

  • 1416408659674.jpg
    1416408659674.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Do góry