reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

Hej. Niezle wyniki. Ja tez nir wiem kiedy tak wazylam:) 58 kg wczesniej 68 ( wzrost 171cm). Jestem zadowolona choc walcze o jędrność bo w ciąży przytylam 22 kg a schudlam 32kg wiec troche z zapasem. Ja od 3 dni rano robie 4-minutowa tabate przed sniadaniem i to daje mi kopa:) w trakcie dnia jak krolewna pozwoli rzucam sie na dywan i robie brzuszki rozne. Po południu 3 razy w tyg jakis trening i raz tennis. Jak na mnie to i tak dużo:) szkoda ze nikogo nie znam w okolicy bo chetnie wziela bym sie za bieganie w towazystwie:)
 
reklama
Halo, jest tu jeszcze ktoś czy wszystkie mamy juz Fit? ;) Ja walczę aktualnie o umięśniony brzuch i jędrna pupę ;)
 
Siva. Poddalam sie. Zupelnie nie szlo mi. Nie zasysaly. Ale moze to wina tego ze juz swoje lata maja...? A Tobie jak idzie?. Kurcze bo ja strasznie schudlam i ta skora taka wiotka na brzuchu i udach....:/
 
Ja też banke odpuściłam. Ćwiczę, smaruje brzuch, uda i pośladki na zmianę bio oil i rebuild z ziaji a piersi kremem Palmers. Jest poprawa ale do ideału daleko.
 
reklama
Do góry