reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

patti23

Początkująca w BB
Miasto
Gubin
Rozwiązania
0
Watek podpatrzony na starszych forach :tak:
Tak sobie pomyslam, ze powolutku, mozemy sie rozrastac.
Temat malo przyjemny, bo zadna z nas nie lubi tyc, ale takie uroki ciazy.
Moze bedziemy raz w miesiacu miezyc sie na wysokosci pepka i stawac na wage.
Hmmmm???

reklama

KluseczkaS

Czerwcowa mama 2009
Miasto
Dublin
Rozwiązania
0
U mnie wyglada to tak! Nie ma mowy o ulubionych jeans bo nawet w te luzne ledwo sie mieszcze. Biust mam jak Pamela i nawet znajomi ktorzy byli u nas ostatnio a nic nie wiedza- zauwazyli hehe. Musialam klamac ze mam @ a moj maz mowil ze ja tak mam co miesiac- no ale chyba na dluzsza mete to sie nie da ukryc. Po za tym nie napilam sie z nimi drineczka a coca- coli tez nie tknelam- tu znowu mialam niby brac antybiotyki na bolacy kregoslup.
Ja strasznie wcinam- czasami mam mdlosci i nie moge sie do niczego dotknac ale zauwazylam ze najbardziej podchoza mi potrawy o wyrazistym smaku- czyli nie koniecznie zdrowe. Tak wie cpo drodze do domu zjadam chipsy, frytki z McDoanalda i inne swinstewka ktorych wczesniej nie tykalam. Nawet brzuszek mi juz troche skoczyl.

AnsiaM

Luty '05 i Czerwiec '09
Rozwiązania
0
Fajny wątek babeczki.
Tylko ja :
Po pierwsze musze se kupić centymetr bo moja mała księżniczka ( czyt. córka ) pocięła ten mój stary.:-D
Po drugie ważyć się będę tylko u gina , ale to raz w miesiącu więc wagę mogę podawać ;-)

A teraz to mieszczę się w stare spodnie ale tylko biodrówki, biustonosze zakupiłam już z miseczką D i jak takim tempem będą mi rosły piersi to niebawem mi eksplodują:-D

króliczek

Zaangażowana w BB
Miasto
wrocław
Rozwiązania
0
Ja się jeszcze w dżinsy mieszczę, ale gniotą mnie w pasie, więc jak mogę rozpinam guzik, brzuch mi się zmienił, troszkę wbrzuszył i ma inny kształt, ale ja jestem dosyć wysportowana i mieśnie brzucha mam całkeim mocne, więc liczę , że jeszcze jakis czas poubieram się w swoje rzeczy. Piersi zaczęły mi nabrzmiewać a samym początku, teraz jest spokój, więc staniki noszę stare, tylko trochę cisną

tusienka

Benio 06/09, Lulka 09/11
Miasto
Baile an Bhairínigh
Rozwiązania
0
Ja również muszę się zaopatrzyć w centymetr:tak:
W stare ciuchy się mieszczę, choć spodnie, jak mogę to odpinam, bo troszkę ciasnawe się robią...
Co do biustu AnsiuM, to ja normalnie noszę miseczkę C/D w zależności od producenta, i na razie jeszcze się mieszczę w swoje biustonosze jakoś. Ale boję się myśleć, co to będzie później:szok::-D

dilajla

Czerwcowa mama 2009
Rozwiązania
0
powyższe posty mnie pocieszyły, myślałam że tylko ja tak szybko krągłą się robię
w spodnie wchodzę jeszcze, ale w biodrówki a jak siadam to guzik rozpięty
tak się zastanawiałam czy to już czas na kupno spodni ciążowych czy jeszcze nie za wcześnie
ponoć przy drugiej ciąży szybciej widać brzuszek, ale ja z pierwszą ciążą też szybko miałam widoczny
teraz już jak ktoś mnie zna to widzi zaokrąglenie a jak nie zna to pewnie mysli ze piwa się opiłam:-D
na wadze nie przytyłam, M twierdzi że nawet schudły mi nogi więc wszystko w brzusio idzie hihi

martusia_78

Mama Wrzesien05Czerwiec09
Miasto
Wojkowice/Omagh
Rozwiązania
0
Ja sie mieszcze w moje spodnie ;-) po domu jednak tylko w dresachbo i naczej mi niewygodnie. Biust strasznie urosl ale biustonosze sa jeszcze dobre choc deczko ciasnawe i wlasnie rozgladam sie za nowymi ;-) Jedne spodnie ciazowe mam po corci i czekaja w szafie na potem.

KluseczkaS a dlaczego nie chcecie sie pochwalic przed znajomymi ??
Centymetru nie mam ale wage tak :-) przytylam 1kg. Maz sie smieje ze wszytsko w cycusie mi poszlo ;-) :-)

agata077

Czerwcowa mama 2009
Rozwiązania
0
ja o swoich spodniach moge zapomniec wszystko w rozm 16 do tej pory nosilam 12 w porywach do 14 biustonosze wszystkie pochowane rozmiar 85c-d :)

KluseczkaS

Czerwcowa mama 2009
Miasto
Dublin
Rozwiązania
0
Ojojoj zeby to tak tylko piersi i brzuch rosly bylo by fajnie. Jeszcze ggdyby potem te piersiatka zostaly a brzuszek zniknal to juz w ogole raj- ja z rozmiaru 8/10 na 12 wskoczylam.

Martusia_78- To bylo jeszcze przed moim USG i balismy sie ze stanie sie to co ponad pol roku temu. Teraz wie juz nasza najblizsza rodzina i przyjaciele. Reszta swiata musi poczekac do 1 grunia.

reklama

króliczek

Zaangażowana w BB
Miasto
wrocław
Rozwiązania
0
Ojojoj zeby to tak tylko piersi i brzuch rosly bylo by fajnie. Jeszcze ggdyby potem te piersiatka zostaly a brzuszek zniknal to juz w ogole raj- ja z rozmiaru 8/10 na 12 wskoczylam..
tylko żeby te piersi fajny kształt zachowały....:baffled:
poszlismy wczoraj do rosmana i mąż mi kupił calą torbę różnych specyfików, powiem wam jak wypróbuję co warte, aczkolwiek jak wy tak piszecie o powiekszaniu piersi to ja się nad sobą zastanawiam, bo mi tylko trochę urosły i nie bolą i nie rosną narazie,
sytuacja patowa:jakby mnie bolały to bym narzekała, jak nie bolą ale i nie rosną to też źle, dogódź tu kobiecie:-D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Malinowa123 Wracamy do formy Czerwcówczki 2020 66
lkasia Wracamy do formy po ciąży:):) Dzieci urodzone w styczniu 2014 740
anila wracamy do formy i figury Dzieci urodzone w kwietniu 2013 156
misiako Wracamy do formy:-) Dzieci urodzone we wrześniu 2011 110
Wiolcia_6 Wracamy do formy :) Grudniowe mamy 2010 1317
lolisza Wracamy do formy Archiwum mam październikowych'10 937
polis1010 Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie Dzieci urodzone w lutym 2011 2114
K Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy... dzieci urodzone w październiku 2009 1444
Kasia Irlandka Wracamy do formy :) Mamy z Irlandii 1023
Y Wracamy do formy Dzieci urodzone w maju 2007 500
Moniqa Wracamy do formy :) Dzieci urodzone w październiku 2006 378
ironia Wracamy do wagi Dzieci urodzone w czerwcu 2011 927
moriam Wracamy do pracy - żłobek, niania czy babcia? Archiwum mam październikowych'10 448
haneczkawro Wracamy do pracy Dzieci urodzone w październiku 2007 21
J Zmiana formy zatrudnienia w ciazy Potrzebuję porady 6
madeline12 Typ figury i waga a ciąża i powrót do formy. Ciąża, poród, połóg 6
Albi84 Powrót do formy z trenerem i dietetykiem Warszawa 2
S Zumba dobra na powrót do formy? Diety, diety 7
sonkaa powrót do formy i urody po porodzie Dzieci urodzone w październiku 2012 180
alma26 Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-) Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1088
ponko Aktywność w ciąży i wielki powrót do formy po niej :-) Dzieci urodzone w październiku 2011 115
C Powrót do formy z przed ciąży - tracimy kilosy Dzieci urodzone w styczniu 2011 500
dorotka.1 powrót do formy Dzieci urodzone we wrześniu 2010 391
K powrót do formy:))) Dzieci urodzone w marcu 2010 1714
M Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy Dzieci urodzone w lutym 1669
Mamoot Powrót do formy Dzieci urodzone w czerwcu 2008 466
rysa Basen i inne ciekawe formy aktywności naszych Maleństw Dzieci urodzone w czerwcu 2007 89
Sorga powrót do formy Dzieci urodzone w czerwcu 2007 636
Niuńka POWRóT DO FORMY - fILMIKI Z ćWICZENIAMI! Diety, diety 36
sandra1982 Powrot do formy sierpniowych mam :) Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 295
sumka Powrót do formy mamuś czerwcowych :) Wątek mobilizacyjny Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 4449
A Wrócić do formy Dzieci urodzone we wrześniu 2005 1371
J Powrót do formy :) WAGA Dzieci urodzone w lutym 2006r. 2655
J jak wrócic do formy? Dzieci urodzone w lipcu 2005 13
misia1608 Propozycje imion dla naszych maluszków Dzieci urodzone w listopadzie 2014 67
kroczek_k Nasze propozycje książkowe Dzieci urodzone w kwietniu 2014 48
aNilewe_ Propozycje imion dla naszych pociech Archiwum lipcowe mamy 2014 504
M Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy Dzieci urodzone w listopadzie 2013 156
Olga RaQ Propozycje zmian na forum Bielsko-Biała 25
aniaslu Wasze propozycje i uwagi:-) Noworodek 3
M Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór. Dzieci urodzone w grudniu 2012 341
katjusza77 Forum - sprawy techniczne (propozycje zmian, problemy z działaniem) Dzieci urodzone w sierpniu 2012 171
livastrid Torba do szpitala - propozycje Dzieci urodzone w styczniu 2012 398
M Pomóżcie wybrać wózek!!! 4 propozycje Plotki wózkowo - koleżeńskie 47
Olga Z Propozycje menu śniadaniowego Żywienie 5
Anulka8700 Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :) Dzieci urodzone w październiku 2011 287
vikiigus Propozycje forumowych zmian Dzieci urodzone w lutym 2011 93
ivi Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :) Dzieci urodzone w styczniu 2010 78
N propozycje Archiwum maj 2010 207
ankzoc Forum- propozycje, uwagi, sugestie Dzieci urodzone w maju 2009 72