reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

patti23

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2008
Postów
22
Miasto
Gubin
Watek podpatrzony na starszych forach :tak:
Tak sobie pomyslam, ze powolutku, mozemy sie rozrastac.
Temat malo przyjemny, bo zadna z nas nie lubi tyc, ale takie uroki ciazy.
Moze bedziemy raz w miesiacu miezyc sie na wysokosci pepka i stawac na wage.
Hmmmm???
 
reklama
U mnie wyglada to tak! Nie ma mowy o ulubionych jeans bo nawet w te luzne ledwo sie mieszcze. Biust mam jak Pamela i nawet znajomi ktorzy byli u nas ostatnio a nic nie wiedza- zauwazyli hehe. Musialam klamac ze mam @ a moj maz mowil ze ja tak mam co miesiac- no ale chyba na dluzsza mete to sie nie da ukryc. Po za tym nie napilam sie z nimi drineczka a coca- coli tez nie tknelam- tu znowu mialam niby brac antybiotyki na bolacy kregoslup.
Ja strasznie wcinam- czasami mam mdlosci i nie moge sie do niczego dotknac ale zauwazylam ze najbardziej podchoza mi potrawy o wyrazistym smaku- czyli nie koniecznie zdrowe. Tak wie cpo drodze do domu zjadam chipsy, frytki z McDoanalda i inne swinstewka ktorych wczesniej nie tykalam. Nawet brzuszek mi juz troche skoczyl.
 
Fajny wątek babeczki.
Tylko ja :
Po pierwsze musze se kupić centymetr bo moja mała księżniczka ( czyt. córka ) pocięła ten mój stary.:-D
Po drugie ważyć się będę tylko u gina , ale to raz w miesiącu więc wagę mogę podawać ;-)

A teraz to mieszczę się w stare spodnie ale tylko biodrówki, biustonosze zakupiłam już z miseczką D i jak takim tempem będą mi rosły piersi to niebawem mi eksplodują:-D
 
Ja się jeszcze w dżinsy mieszczę, ale gniotą mnie w pasie, więc jak mogę rozpinam guzik, brzuch mi się zmienił, troszkę wbrzuszył i ma inny kształt, ale ja jestem dosyć wysportowana i mieśnie brzucha mam całkeim mocne, więc liczę , że jeszcze jakis czas poubieram się w swoje rzeczy. Piersi zaczęły mi nabrzmiewać a samym początku, teraz jest spokój, więc staniki noszę stare, tylko trochę cisną
 
Ja również muszę się zaopatrzyć w centymetr:tak:
W stare ciuchy się mieszczę, choć spodnie, jak mogę to odpinam, bo troszkę ciasnawe się robią...
Co do biustu AnsiuM, to ja normalnie noszę miseczkę C/D w zależności od producenta, i na razie jeszcze się mieszczę w swoje biustonosze jakoś. Ale boję się myśleć, co to będzie później:szok::-D
 
powyższe posty mnie pocieszyły, myślałam że tylko ja tak szybko krągłą się robię
w spodnie wchodzę jeszcze, ale w biodrówki a jak siadam to guzik rozpięty
tak się zastanawiałam czy to już czas na kupno spodni ciążowych czy jeszcze nie za wcześnie
ponoć przy drugiej ciąży szybciej widać brzuszek, ale ja z pierwszą ciążą też szybko miałam widoczny
teraz już jak ktoś mnie zna to widzi zaokrąglenie a jak nie zna to pewnie mysli ze piwa się opiłam:-D
na wadze nie przytyłam, M twierdzi że nawet schudły mi nogi więc wszystko w brzusio idzie hihi
 
Ja sie mieszcze w moje spodnie ;-) po domu jednak tylko w dresachbo i naczej mi niewygodnie. Biust strasznie urosl ale biustonosze sa jeszcze dobre choc deczko ciasnawe i wlasnie rozgladam sie za nowymi ;-) Jedne spodnie ciazowe mam po corci i czekaja w szafie na potem.

KluseczkaS a dlaczego nie chcecie sie pochwalic przed znajomymi ??
Centymetru nie mam ale wage tak :-) przytylam 1kg. Maz sie smieje ze wszytsko w cycusie mi poszlo ;-) :-)
 
ja o swoich spodniach moge zapomniec wszystko w rozm 16 do tej pory nosilam 12 w porywach do 14 biustonosze wszystkie pochowane rozmiar 85c-d :)
 
Ojojoj zeby to tak tylko piersi i brzuch rosly bylo by fajnie. Jeszcze ggdyby potem te piersiatka zostaly a brzuszek zniknal to juz w ogole raj- ja z rozmiaru 8/10 na 12 wskoczylam.

Martusia_78- To bylo jeszcze przed moim USG i balismy sie ze stanie sie to co ponad pol roku temu. Teraz wie juz nasza najblizsza rodzina i przyjaciele. Reszta swiata musi poczekac do 1 grunia.
 
reklama
Ojojoj zeby to tak tylko piersi i brzuch rosly bylo by fajnie. Jeszcze ggdyby potem te piersiatka zostaly a brzuszek zniknal to juz w ogole raj- ja z rozmiaru 8/10 na 12 wskoczylam..
tylko żeby te piersi fajny kształt zachowały....:baffled:
poszlismy wczoraj do rosmana i mąż mi kupił calą torbę różnych specyfików, powiem wam jak wypróbuję co warte, aczkolwiek jak wy tak piszecie o powiekszaniu piersi to ja się nad sobą zastanawiam, bo mi tylko trochę urosły i nie bolą i nie rosną narazie,
sytuacja patowa:jakby mnie bolały to bym narzekała, jak nie bolą ale i nie rosną to też źle, dogódź tu kobiecie:-D
 
Do góry