reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Ja mam jeszcze 6kg nadprogramowe po ciazy, a wogole to chciałabym schudnac 12kg. Ale kurde nie moge przestac jesc słodkiego. Zero silnej woli.
 
reklama
mi zostało ok 7 kilo. 9kilo zostawiłam na porodówce, a 6 jak Adas wylądował w szpitalu ze stresu-a potem wszystko stanęlo. Niestety nie karmie juz piersia-nie udało sie. I teraz ciezko schudnąć
 
Mi został jeszcze 1 kg do wagi z przed ciąży, ale w ciuchy przedciążowe już się mieszczę:-) Muszę tylko pocwiczyc brzucha, żeby go trochę ujędrnic, ale nie chce mi się jak diabli:-D
 
a mi jeszcze zostalo 6 kg do stanu sprzed ciazy...w moim przypadku to ze karmie nie pozwala mi zrzucic... bo tak to bym sie za jakas dietke wziela i w pare tygodni wrocilambym do ideanej wagi...poki co musze pilnowac kazdych posilkow i nieco wiekszej ilosci kalorii :)
 
No u mnie po mału widać efekty mojej naprawdę morderczej pracy. z 8 kg "nadprogramu ciążowego" zostały już tylko 4 kg.... Chciałabym jeszcze z 10 kg schudnąć ale nie wiem czy mi się uda....
 
Hmm... mi co prawda zostalo do zrzucenia tylko 3 ciazowe kg, ale za to w polowe spodni sie nie mieszcze, taka pupa duza i brzucho wisi, a cwiczyc sie nie chce, a slodkie i owszem, a poza tym mam slabosc do niezdrowego jedzenia.:crazy::wściekła/y:
 
No a ja się mogę pochwalić tym ze warze już cztery kg mniej niż przed ciążą, ale zawdzięczam to totalnej zmianie sposobu jedzenia. Chudnę ok 1 kilogram tygodniowo. Do tego raz w tygodniu basen i porządne wypocenie się w saunie. Tylko jakoś ciężko mi idzie zmuszenie się do ćwiczeń. Chce ćwiczyć aerobiczną szóstkę vadera. Planuje zrzucić jeszcze 10 kg.
 
Rany dziewczyny, jak Wam się udaje cokolwiek zrzucić?? Ja po cesarce do tej pory mam brzuch jak w 4 miesiącu ciąży, ćwiczyć specjalnie nie można, a żywienie matki karmiącej same wiecie jakie ma być..Niby waga mieści się w granicach normy, ale wiecie, jakie granice tej normy są..Jestem zrozpaczona swoim wyglądem, waga nic nie idzie w dół, mimo że z jedzeniem się oszczędzam..
 
Mi zostało nadal 5kg sprzed ciazy, ale to co mnie martwi to to ze mam strasznie duzy brzuch, po poprzednich nie był taki wielki.
 
reklama
U mnie też niby dobry rozmiar 44, ale chciałabym wejść bez problemu w 42 i już będzie dobrze, najgorsze jest to brzuszyko... mimo, że zapitalam z dwójką za cholerę nie chce to zejść... i waga stoi :-(
 
Do góry