reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

reklama
A jakos stanelam w miejscu:wściekła/y: cos tam leci ale nieduzo,w sumie do wagi przed ciaza z Gabi brakuje mi gdzies3,4 kg a do wagi przed Viktoria olaboga:szok:8kg. zakupilam kremy wyszczuplajacei ujedrniajace,ale motywacji do cwiczen brak:-D:-D jak narazie wystarcza mi calodzienna gimnastyka z moimi dwoma urwiskami:-D:-D
 
Chciałam się pochwalić że schudłam 7 kg w miesiąc ,jeszcze 9 :) ale dam radę ,wierzę w siebie do czerwca chce wrócic do wagi :) hehe wesele w czerwcu kuzynki mam,,,jak nie schudnę nie pójdę:wściekła/y:
 
GABRIELA
to gratuluje.
ja nie mam tyle silnej woli by się odchudzać a niestety jeszcze z 5kg zostało mi nadwagi po ciąży. Waga stanęła w miejscu i ani grama mniej...
mocne postanowienie u Ciebie!
 
Jeszcze mi brakuje z 5kg. do mojej wagi i wlasnie jestem na kopenchadzkiej:szok: 6 wieczorem a ja juz glodna trzymajcie kciuki abym wytrwala te 13 dni.

Beata wytrwałaś? ja byłam na niej dwa razy, raz mi się udało zrzucić 18 kilo podczas 13 dni, ale potem zaczęło stopniowo wracać. Niestety.Natomiast na steki nie mogłam patrzeć przez dłuuuuuuuuuuuuugi czas a sałaty nie jem do tej pory :)
 
reklama
Muszę schudnąc bo sie z tym zle czuje :no:ja zawsze wazyłam 55 kg przy wzroscie 169,
a stan mojej wagi na 4 czerwca(dzien po porodzie to bylo 89kg:szok::wściekła/y::no:)
na dzien dzisiejszy jest to 69,jest juz lepiej,ale jakby wskazówka wskazala 60 to bylabym w siodmym niebie :rofl2::-):tak:
 
Do góry