reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Beata wytrwałaś? ja byłam na niej dwa razy, raz mi się udało zrzucić 18 kilo podczas 13 dni, ale potem zaczęło stopniowo wracać. Niestety.Natomiast na steki nie mogłam patrzeć przez dłuuuuuuuuuuuuugi czas a sałaty nie jem do tej pory :)


Tak wytrwalam:-):-):-) ale spadlo mi tylko 6 kg. przez pierwszy tydz. a pozniej juz nic:happy2: ale i tak jestem mega:-D zadowolona bo tyle chcialam schudnac...do wagi przed moja pierwsza ciaza brakuje mi jakies 4 kg. ale dam sobie chyba spokoj...teraz waze 54. przy wzroscie 1.68 a na brzuszek to niestety zadna dieta nie pomoze tylko cwiczenia a do tych narazie motywacji i sily brak:baffled:

Co do diety...to ja jestem raczej niemiesna:-D:-D:-D a tytaj samo miesko prawie,,,ale da sie ja przejsc i chyba warto;-)
 
reklama
Podziwiam Was dziewczyny, że chociaż myślicie o dietach. Ja zimą raczej myślę o słodkosciach i co miesiac obiecuję sobie ,że to ostatni dzień, od jutra zero cukru.........Tłusty czwartek może być motywujący:-D.
Wprawdzie wróciłam szybko do swoich 48 kg, ale za rok muszę się zmieścić w spodnie XS do snowboardu. Nie mogę się doczekać cieplejszych dni i rolkowych spacerków nad jeziorem no i zajęć na basenie z młodym.
 
A ja po tej kopenchadzkiej przezylam chwile grozy:szok::szok:okres spoznil mi sie az 3 tyg,wlasnie dzis dostalam,dwa testy ciazowe zrobilam pod naporem mojego P. narazie trzeciej dzidzi nieplanujemy,przynajmniej moj maz:-D:-D:-Dwidocznie ta dieta byla za bardzo rygorystyczna dla mojego organizmu
 
ja moge tylko pomarzyć by cos zrzucić , niewiem czemu po ciąży jakoś niedaje rady schudnąć tyle ile bym chciała a jem naprawde niewiele , czasem tylko pozwalam sobie na więcej np. tłusty czwartek, urodziny i koniec . tak naprawde jem tylko porządne śniadanie zawsze na ciepło i koniec , potem nieczuje głodu więc niejem a waga 56 kilo i ani drgnie tak bym chciała do 50 .
 
U mnie jest taki promlem:-D ze po calym dniu jak juz male ida spac to zawsze cos wieczorem zjem no i dlatego tez ciezko schudnac,ale widze ze tez nie tyje wiec u mnie wystarczy tylko nie jesc po 18 ,za slodkim jakos nieprzepadam wiec mi troche latwiej:-D:-D
 
reklama
Do góry