• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wracamy do formy

nie wiem czy to post odpowiedni na ten wątek, ale nie wiem gdzie go umieścić. dziewczyny, czy którejś z Was została po ciąży/porodzie tak "cudowna" dolegliwość jak hemoroidy? co z tym robić? bo mi po mału płakać się chce od tego :-( ja po moim koszmarnym porodzie z ponad 2h intensywnego parcia nabawiłam się tego ustrojstwa :-(
 
reklama
Josefin mój wspaniły organizm juz gotowy, żeby kolejne dzieci rodzić. 1 miesiączka zaliczona - jak ja tęsknie za ciążą gdzie @ nie było ....
Natolinek ja nie pomogę :(, a bylas u lekarza? mowilas? cos poradzil? czy sama walczysz z nimi ?
 
Natolin ja mogę polecić Cyclo 3 Fort. To są tabletki. Brałam je w ciąży i po porodzie, miałam straszny z tym problem:( na tyłku usiąść nie mogłam. Ja miałam CC, a i tak dostałam hem. Te tabletki są super, ale efekt zauważysz po kilku dniach stosowania. Można je brać jak się karmi piersią;) Najtaniej je kupisz w aptece DOZ;)
 
dzięki, a ile sztuk dziennie bierzesz/brałaś i jak długo?
ja wzięłam jedno opakowanie i było lepiej, zrobiłam dwa dni przerwy przed następnym, i teraz biorę drugie opakowanie, a znów zaczęło krwawić :-(
po porodzie też na tyłku nie mogłam usiąść :-(
 
Natolin - ja też mam po porodzie ten problem, nie jest tak źle jak Wy tu opisujecie,ale trochę dokucza. Polecam też nasiadówki w naparze z kory dębu - najlepiej kupic taką sypaną i się gotuje chwilę w garnku - lepszy wywar jest niż z tej w torebkach.
 
a ja biorę znacznie więcej... ech... mam też i maści i czopki... pani w aptece powiedziała, że ona po porodzie pół roku się męczyła. mogę męczyć się i rok, byleby mi to nie zostało :-(
 
A propos hemoroidów. Mnie się jakiś tydzień temu pojawiło takie coś wypukłe jakby żylak. Nie swędzi i ogólnie nie ma jakiś dolegliwości oprócz tego, że po prostu od czasu do czasu czuję jakby mi ktoś w d... coś wsadził. Czy to właśnie hemoroidy?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry