reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
Możecie polecić jakiś dobry balsam czy cóś do pielęgnacji biustu? I żeby cena nie była gigantyczna.
A tak w ogóle to przymierzam się do rozpoczęcia ćwiczeń na brzucholka. Ktoś chce dołączyć?


Ja! Ja chce! Tylko wlasnie nie wiem jakie cwiczenia (oprocz tradycyjnych "brzuszkow" wlasnie). Mimo ze wrocilam do wagi sprzed ciazy, to zostala mi taka niemila pamiatka w postaci sflaczalego brzucha...brrr, jak mnie to okropnie przeszkadza, bardzo jestem czula na tym punkcie teraz. Zawsze brzuch mialam plaski, a teraz taki flaczek... :no:
Jakie cwiczenia polecasz?
 
Ja też... czuję się jakby mi ktoś pomarszczony worek dokleił, ostatnio nawet zuzka do mnie mówi : Mamo dlaciego Twój brzuszek wygląda jak pupcia", nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać...

Podobno dobre są ćwiczenia na piłce, chyba muszę moją z kartonu wyciągnąć.
 
Mogę polecić aerobiczną 6 Weidera, bo już to przerabiałam i cały cykl trwa 42 dni. Teraz zastanawiam się czy to czy może 8ABS, a może i jedno i drugie. O piłce też słyszałam, że daje dobre rezultaty tylko nie mam takowej.
 
Ja też się pisze. Właśnie kończę karnet na siłownie - zostało mi jeszcze 1 wejście i chcę kontynuować ćwiczenia w domu - zwłaszcza brzucha.
 
ladygab, Onesmile, mamanatalki super,że diety są skuteczne.
Ja cały czas na Dukanie. Ostatnio to wcale mi się nie chce jeść. Wieczorem stwierdzam,że przez cały dzień zjadłam tylko serek wiejski i 3 jaja na twardo... Zapominam,że mam jeść:-)
Dzisiaj idę na pierwsze zabiegi limfodrenażu, bo kupiłam vouchery i jeszcze z nich nie skorzystałam:szok:. Dam znać późnym wieczorem albo jutro, bo idę na 20-tą.
 
I jestem. Cała i zdrowa i...zrelaksowana. Byłam tylko na limfodrenażu,a na platformę idę za tydzień. Limfodrenaż jest na cellulit,na pozbycie się wody z nóg. Całość działa na zasadzie ciśnieniomierza. Nogi zamykane są w takich specjalnych"spodniach" i tam pompowane jest powietrze-aż do pasa. Fajne uczucie połączone z lekkim mrowieniem. Wiadomo nie jestem gładziutka jak pupcia Franusia:-),ale jestem pozytywnie nastawiona. Platforma wibracyjna to coś takiego,co reklamują w Mango chyba-widziałam jak kobiety ćwiczyły. Wibruje całe ciało-od pięt,aż po głowę:tak:. Myślę,że też będzie ciekawe. I mam nadzieję,że efekty będą widoczne;-)
 
w końcu dzisiaj dostałam vouchera na maila:-)ja sie będę przede wszystkim platformić, więc jeszcze tydzień poczekam do następnego sprawozdania;-)super że Ci się podoba bo pozytywne nastawienie to połowa sukcesa:-D
 
reklama
Do góry