reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
Detralex, o ile dobrze pamietam, jest na odwodnienie, nie na zylaki :szok: Tak, kupuje sie go na recepte.

Ja juz 4 tygodnie na diecie i 4.5 kilo zrzucone.ALe jest ciezko, ciagle mam na cos smaka. Tyle,ze sie uparlam i nie odpuszcze, poki nie zrzuce jeszcze 8-9 kilo.

Sory, Detralex jest na zyly, nie na odwodnienie, pomerdalo mi sie z Tialoridem.
 
Ostatnia edycja:
Mi by tam 5 wystarczyło, bo przy większej ilości wyglądałabym jakbym uciekła z Oświęcimia. Niestety u mnie brak samozaparcia. Za bardzo lubię jedzenie a za mało ruch :-(
 
detralex jest typowym lekiem na żylaki odbytu, działa także na żylaki nóg, szczególnie jak ktoś ma zakrzepicę albo krwiaki, zmacania naczynia, likwiduje uczucie ciężkości nóg. Ja biorę teraz dwie dziennie, ale jak miałam krwiaki odbytu to brałam 4 dziennie. chyba nie jest na receptę, ja mam od mamy, chociaż lekarz mi wypisywał, ale to chyba, żebym nazwę pamiętała, bo raz kupowałam odpowiednik diosminex i nie był na receptę.
 
Onesmile,chyba Emiś cały czas...a ja ostatnio u sistry dorwałam książke właśnie Dukana i przeczytałam....jak on pisze,to to wydaje sie takie łatwe ,proste i skuteczne....a sis mi powiedziała,że mimo restrykcyjnej diety I fazy schudła ....1 kg:szok:- czyli w zasadzie nic,bo takie wahania to i bez diety sie ma...i troche mnie tym zniechęciła....
 
No wlasnie ja tez baaaardzo powoli chudne i troche jest to denerwujace, bo myslalam, ze beda szybciej efekty. Jestem na Dukanie od 4 kwietnia, I faze robilam 10 dni i tylko 2.5 kilo zrzucilam. II faza trwa juz ktorys tydzien i poki nie zrzuce zamierzonej wagi, postanowilam ze do IIIciej nie przejde. Jem NON STOP tylko proteiny i warzywa (tez nie wszystkie) i jak sobie pomysle, ze jeszcze 9 kilo do zrzucenia i kolejne 2-3 m-ce tylko proteiny i warzywa, to mnie skreca.
 
a ja poraz kolejny mowie ze nie ma jak Dunkan bo w 4 miesiace zrzuciłam 22kg. 2 lata temu. Dołacyzłam tylko basen 5 razy w tygodniu pływajac 1 godzine z zegarkiem w reku kryta zabka. A jakie smakowitosci sobie robiłam ze hoho
 
reklama
dawidowe - No ja sie poki co trzymam scisle diety, a smakowitosci nie robie, bo len ze mnie. Ale moze sernik dukanowski upieke w tym tygodniu,bo juz mi sie okropnie slodyczy chce. A po powrocie do Edynburga przynajmniej 2-3 razy w tygodniu bede na basenie i wtedy chyba szybciej pojdzie.
 
Do góry