reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

happy, Alicja, wiem , wiem, jestem NIENORMALNA :-) Przyszla dzis do nas ciocia z pyyyyysznym serniczkiem, a ja zamiast serniczka i kawke, to zezarlam jajo na twardo i poprawilam plastrem wedliny z indyka ;-/ Wchodze rano do sklepu i czuje zapach swiezego chleba, PĄCZKÓW, i innych polskich pysznosci...ALE tlumacze sobie, ze przeciez niebawem czesc z tych produktow bede jadla, a chlebka i paczkow podjem przy nastepnej wizycie w PL...Teraz naprawde usze zrzucic kilogramow, bo wygldam po prostu zle, a jeszcze gorzej sie z tym czuje. Obym sie tylko nie zlamala!!!!
 
reklama
A ja zaczęłam tyć, strasznie... waga leci w górę jak w ciąży:(
Na początku po ciąży było fajnie, bo miałam ładne kształty ale teraz to już przesada. Brzuchol coraz większy i tłuściejszy- fee!
Brak ruchu i tony piwa i słodyczy dają się we znaki.
Koniec z tym!
 
Możecie polecić jakiś dobry balsam czy cóś do pielęgnacji biustu? I żeby cena nie była gigantyczna.
A tak w ogóle to przymierzam się do rozpoczęcia ćwiczeń na brzucholka. Ktoś chce dołączyć?
 
Możecie polecić jakiś dobry balsam czy cóś do pielęgnacji biustu? I żeby cena nie była gigantyczna.
A tak w ogóle to przymierzam się do rozpoczęcia ćwiczeń na brzucholka. Ktoś chce dołączyć?

Ja używam Perfecta Mama, wcześniej używałam Gerbera taki do wszystkiego przeciwko rozstępom. Czy są dobre? Nie mam rozstępów, dobrze nawilżają.
 
A nie napisałam, że chodzi mi o balsam ujędrniający. :-)
Kania ja mam zamiar codziennie ćwiczyć. Kiedyś robiłam A6W, a teraz się zastanawiam czy to samo czy może 8ABS. A może jeszcze coś innego.
 
Ja tez troche walcze ze swoimi kilogramami, juz 2 zlazly, zostalo jeszcze 3-6kg...

a diete mam taka zajefajna ze dzisiaj zamiast sniadania zjadlam wczorajszy sernik, za to wczoraj z wrazenia w ogole zapomnialam o jedzeniu i sniadanie wypadlo o 13 potem ok 22 M mi przypomnial ze nic nie jadlam to wciagnelam kilka pierogow...ale grunt ze leci na dol:)
 
A ja zaczęłam tyć, strasznie... waga leci w górę jak w ciąży:(
Na początku po ciąży było fajnie, bo miałam ładne kształty ale teraz to już przesada. Brzuchol coraz większy i tłuściejszy- fee!
Brak ruchu i tony piwa i słodyczy dają się we znaki.
Koniec z tym!

idz na moja dietke kopenhaska na 13 dni i zoabczysz efekty bo wlasnie ja mialam bebech od piwska i innych swinstw:p a juz prawie plaski niedlugo bedzie:)
 
reklama
a ja zgubilam zbędne 4 kg ciążowe dopiero teraz, ale efekt byl szybki, 4 tygodnie i już. nie jadłam kolacji, ostatni posiłek 15-16sta i tyle. ale sie cieszę. tylko jeszcze teraz trzeba jakoś ten brzuch uformowac. nie wierzylam ze to podziala. chcialam juz nawet moje wszystkie spodnie co nosilam przed ciążą komus oddać :p
(w ciazy przytylam 18kg, 10 kg stracilam w szpitalu - cc, potem jakos codzien mialam mniej az waga sie zatrzymala na 56 i ani rusz, ale nareszcie wreszcie wszystko poszlo sobie :)
 
Do góry