reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Wracam do formy z waginą jak dziewica. Wczoraj przeszłam plastykę krocza:tak::-)
Mam zwężoną pochwę i zaszyte krocze tak jak to było przed porodami + wyciętą przegrodę pochwy.

Jestem też w trakcie diety i z 66,5 kg od 2 stycznia zeszłam do 62,5 kg. Przy moim 170 cm waga idealna. W końcu czuję się ze sobą dobrze. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ha-NN-aH rozumiem, że więcej dzieci już nie planujesz??;-) Zadowlona jesteś z zabiegu? A to się robi w znieczuleniu czy jak??

Czy tylko ja się jeszcze odchudzam czy jest ktos jeszcze??
To już 21 dzień diety i cwiczeń (ok 1-2h dziennie) a waga mało co spada. Na szczęście po cm widac różnicę.
 
Wiola
narazie wizualnie moge powiedzieć tyle. Mam pipkę jak 15-sto latka:szok: przed rozpoczęcięm współżycia.
I tak sobie myślę 5 dni bólu ale powtórzyła bym to jeszcze raz gdyby była taka potrzeba. :tak:
Dzieci już nie planuję.
A zabieg robi się w znieczuleniu miejscowym (czuć tylko wkłucie igieł kilka razy).

Wczoraj miałam ściągane szwy. Jak nie pisnełam przy porodach tak przy ściąganiu 3 razy musialam sobie krzyknąć. Jakaś masakra.
Ale ulga niesamowita. Nie muszę brać środków przeciwbólowych bo już nic nie ciągnie. Pytałam o szerokośc mojego wlotu bo go narazie nie widzę, ale mowił że narazie jest jeszcze opuchlizna i obrzęk. Włożył palec i mówił że jest ok. Za miesiąc kontrola i ewentualnie pozwolenie na współżycie. Po tym jak kilka razy spróbujemy i będzie ciasno, może poluzować jeden szew. Przy okazji będzie robił jeszcze ten fałdek skóry koło odbytu. To już podobno kosmetyka. Więc pozostaje mi się kurować i uważać na siebie.
 
Hannah w końcu doczekałaś się zabiegu. Najważniejsze, że jesteś zadowolona.

A ja ważę ponad 4 kilo mniej, niż przed ciążą. Niby fajnie, ale dżinsy wiszą. Nieźle ten dzieciak ze mnie wiciągnął. Myślałam, że mam anemię, ale wyniki w normie. Myślałam, że cudze mi wydano. W sumie takich dobrych po porodzie jeszcze nie miałam.
 
Refunduje:tak:. Musisz jednak skarzyć sie na nietrzymanie moczu lub częste infekcje. Same widzimisie kosmetyczne nie wystarczy.
Ja się kwalifikowałam do zabiegu z powodu częstych infekcji (miesiąc w miesiąc), jednak terminy były bardzo odległe. Rok czasu:baffled:.
Podziekowałam i szukałam prywatnie. W szpitalach prywatnych koszt ok 5 tyś zł. Z tym że sam zabieg nie jest tak drogi jak sam pobyt. Za dobę się płaci, a podłanczają cię pod cewnik na 5 dni po zabiegu:szok:.

Ja :szok: zaplaciłam 2,5 tyś. Znieczulenie miejscowe i heja po zabiegu do domu. Antybiotyk i dużo odpoczynku.

Zabieg robił mi ginekolog (to ważne żeby nie chirurg plastyk), a jemu astystowała lekarz estetyki która ma klinikę drzwi w drzwi.

Miałam wyciętą przegrodę pochwy (ta która wystawała), zwężaną pochwe na 1/3 dlugości i skorygowany i zwężony przedsionek pochwy.
Czeka mnie jeszcze zabieg usuwania fałdka skóry przy odbycie.

Sam zabieg nie jest bolesny, gorzej jest PO, aż do wyciągnięcia szwów. Teraz już w 6 dobie jest luzik. Nic nie boli tylko musze jeszcze uważać, żeby rana się nie rozeszła.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry