reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do pracy

szukam niani i nawet nie wiem jak się do tego zabrać:-(
Wypytałam znajomych, rozwiesze ulotki a może są jakieś stronki w necie które polecacie?
 
reklama
dziewczyny ja też wracam do pracy od września. Już jestem cała chora z tego powodu. Nie wiem jak ja małą zostawię no i z kim. Moja mama się zaoferowała ale ona zawze dużo obiecuje a potem guzik z tego wychodzi więc podchodze do tego sceptycznie. Poza tym nie wiem czy chce żeby mi małą wychwywała według swoich pomysłów. Ninka np wogóle nie jest noszona a moja mama uważa że dziecko błagalnie na nią patrzy i daje jej znaki że chce na rączki :szok:. Jak jestem to ją opierdzielam i noszenia nie ma ale boje się pomyśleć co bedzie jak się zamną drzwi zamkną:angry:
 
Do góry