reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do wagi

Martadelko zaczęłam wczoraj - kilkuminutowa rozgrzewka z MelB + jakiś trening cardio, po którego kwadransie zdychałam niczym pies w upał :-D początki są trudne dla takiego laika sportowego, jak ja:-pale się nie poddaję, jak tańczyłam było tak samo - po pierwszych zajęciach wychodziłam mokra, a potem kondycja coraz lepsza i było super!
 
reklama
najważniejsze zacząć i się nie poddawać:tak: także brawo, że się zmotywowałaś i zaczęłaś, choć... hmmm gdzie Ty masz ten tłuszczyk, galaretkę???
ja mam ogromne uda, zawsze miałam... z brzucha łatwiej schudnąć
 
Brzuch i uda - za dużo na nich nieposkromionej niczym tkanki;-)chciałabym zrobić tak, żeby nic tam nie latało i były widoczne (ale tak delikatnie) mięśnie. To moje wyzwanie:-)
 
andariel tak bym chciała do ciebie dołączyć... no kurde nie mam jak. Ani siły ani warunków. A jak już jest chwila czasu to ćwiczę na skrzypcach albo jest robota z firmą. Chyba juz zawsze bedę wyglądać jak gruby flak, strasznie mi z tym źle:(
 
Asinko dziękuję, ale chyba każdy ma w głowie jakiś obraz jak chciałby wyglądać... i mój obraz nie bardzo zgadza si z tym co widzę przed lustrem. Nie mówię o idealnej sylwetce modelki, ale ważę 69kg przy wzroście 167cm. Więc chyba moje narzekania nie są przesadzone. W dalszym ciągu muszę kupować najwieksze spodnie w sklepie, doprowadza mnie to do szału:no:
 
Trasiu a kwadransa nie znajdziesz? Na you tube mnóstwo filmików z treningami krótkimi (dziś kwadrans z MelB ćwiczyłam - tak się zasapałam, że nie miałam jak się napić:szok: i było mi niedobrze). Tak, żeby małymi kroczkami, ale do celu?
Po dzisiejszym czuję partie ciała, które pracowały (chyba większość). Obym jutro dała radę z łóżka wstać. Ale za to samopoczucie - rewelacja:tak:
 
reklama
Do góry