reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do wagi

Adariel gratuluję ja mam ten sam problem co ty waga ok ale wiecznie odstająca oponka!!!:zawstydzona/y:
Zaczne z Tobą :-)
Ja zaczynam od dziś
Ciągle mam coś to słoiki robię to pranie itp. i wieczorem jestem wypompowana ale zaczynam i już !!!
 
reklama
Kati - ekstra!!!:-)nie ma wymówek, kto zadba o nasze brzuchole, jeśli nie my same:-)ja na razie wysiadam po 20 min., ale czuję się świetnie, chce mi się ćwiczyć. Dziś boli mnie mnóstwo mięśni, więc porozciągałam się (z MelB, jakoś mi do gustu przypadła) i 10 min.na nogi i tyłek i czuję, że dałam czadu:-Dendorfinki robią swoje:tak:
 
Adariel super ja zaczynam jak mały pójdzie spać, mnie bardziej Ewa Chodakowska przypadła do gustu ale Mel B jeszcze nie włączałam :-)
 
O patrz, a ja Ewy Chodakowskiej nie mogę słuchać - straszie wolno i beznamiętnie mówi jak dla mnie. Tak jakoś... spokojnie, że ostatnie na co mam ochotę to "dać z siebie więcej" i poćwiczyć - raczej usiąść w fotelu i tv pooglądać:-Dchoć jej treningi ponoć mocne:tak:czyli kati trenujesz z Chodakowską - brawo i wytrwaj, kochana!:tak:
a jeszcze naoglądałam się o efektach na czymś co się zwie p90x (czy jakoś tak) i aż sobie zamarzyłam, że za jakiś czas może i ja się podejmę;-)choć to raczej z gatunku porwania się z motyką na słońce;-)
 
Jak postępy, kati?
przyszła moja skakanka i okazało się, że mogę jej użyć wyłącznie w korytarzyku przy drzwiach wejściowych (ciasnota + 2 lampy wiszące w obszerniejszej kuchni, na którą liczyłam). Ale mogę skakać na dworze, no i mój M.też będzie tak skakał. Do tego można skakać udając, że się trzyma skakankę, to mnie pociesza;-)za to wycisk jest niezły - od razu wychodzi jaką kiepską kondycję miałam!
 
Tak, forever - chodzi wszak o skoki, nie machanie łapami (zwł.że łokcie powinny być blisko ciała, jedynie praca nadgarstków wprawia w ruch sznurek):tak: takie skoki "z niewidzialną skakanką" są też częścią treningów MelB. Pocieszające:-)
 
Adariel hej fajnie że masz zapał ja staram sie ćwiczyć ok 3 razy w tyg na początek, wczoraj byłam na basenie to sobie odpuściłam wkońcu przepłynęłam 12 długości basenu :-) dziś ćwiczenia były :-)ja skakać nie moge <kręgosłup>
a Ty jak sie trzymasz?
 
Fajnie, kati, że możesz na basenie popracować nad linią - ja nie umiem pływać niestety, więc odpada.
Wczoraj byłam z siebie dumna bo wytrzymałam 35 min.treningu, a zaczynałam od kwadransa. I 3 serie skoków na skakance - dziś skoki odpuszczam bo mnie trochę jednak nogi bolą. Dziś będzie rozgrzewka, cardio i jakiś stretching:tak:właśnie zaraz zaczynam!
 
reklama
ja ćwiczę ok 40 minut :-)
Adariel powodzenia, jak to mówi moja koleżanka z pracy małą łyżeczką ale ciągle ;-)
 
Do góry