reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18

Znachorka

Na 3 zdrowaśki do pieca
Dołączył(a)
25 Czerwiec 2009
Postów
2 268
Miasto
Opole
Wiele z nas zostanie mamą po raz pierwszy . W tym np. ja . Z całą pewnoscią bardziej doświadczone forumowiczki będą znały odpowiedzi na niektóre z nurtujących nas pytań .
Ja dajmy na to , zastanawiam sie czy to normalne że mdłości odczuwałam niecałe 2 tygodnie , (od 6 do 8 tc.) a teraz nic ! Cisza jak makiem zasiał ...:confused:
 
reklama
Tak...z mdłościami jest różnie...
Ja w ciąży z Filipem miałam od 6-11,12 tygodnia.... nie wymiotowałam ani razu ale niedobrze mi było cały dzień :baffled:

W tej ciąży mam dni kiedy czuje mdłości...i sa dni bez mdłości...
Mam nadzieję ze nie dopadną mnie jakieś ostre wymioty za jakiś czas...:szok:

Aaa...i słyszałam że mdłości można mieć nawet pod koniec ciąży...czy w innym jej okresie...nie muszą być poranne...mogą występować o różnych porach dnia...
Więc jest to całkiem róznie z nimi:tak:
Spokojnie...
 
Co do mdłosci to u kazdej z nas wystepuja one inaczej ja mialam je tylko przy pierwszym dzieckui tez tylko przez dwa tygodnie no a od 3 miesiaca strasznie mi sie spac popoludniami chcialo przy drugim dziecku nie mialam ani mdlosci ani nie bylam ospala takze co ciaza to inne przezycia pozdrawiam
i nie martw sie napewno wiekszosc doledliwosci jest calkiem naturalna
pozdrawiam
gratuluje ogonka
 
Znachorka kochana Ty się zbliżasz wielkimi krokami do progu magicznych 12 tygodni - najgorsze w całej ciąży. Teraz już będziesz rzadko czuła "pierwsze symptomy ciąży :-) :tak:
 
witam Mnie zaczynają męczyć mdłości i raz zdarzyło się be Strasznie sie boje powielania tego samopoczucia Nie mam wtedy siły na nic A jak wy znosicie to Moze macie na to jakis sposób Proszę o propozycję:-)
 
u nas zacięta burza mózgów, dla chłopca padły: Kacper, Oskar lub Bartek, a dla dziewczynki Lenka lub Amelka
Ale jeszcze zobaczymy - co tydzień to inny pomysł
 
reklama
Dziękuję za odp :) moja mama np jak była ze mna w ciąży wymiotowała od poczatku do końca ... 8 miesięcy !!!
Teraz w koncu udaje mi sie normalnie jeśc ! przez te dwa tygodnie schudłam 5 kg ... i nic nie mogłam wypić , bo to od razu powodowało żyganko . Cieszę się że wszystko jest na dobrej drodze . :tak:
 
Do góry