reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wreszcie :)

Blanus

Wrzesień'05 i Czerwiec'08
Dołączył(a)
19 Styczeń 2005
Postów
1 447
Miasto
Warszawa
Witam wszystkie Przyszle i Obecne Mamy :D
Test (podwojnie zrobiony) pokazal upragnione 2 kreseczki! Termin wstepnie obliczylam na 12 wrzesnia :) strrrrasznie dlugo, patrzac z jednej strony i krotko - szczegolnie kiedy mysle o tym ile czeka nas przygotowan...
Ciesze sie, ze znalazlam to forum i bardzo podoba mi sie cieplo, jakie tu czuje :). Pozdrawiam Was bardzo goraco Kochane Kobietki i zycze mnooostwo zdrowka naszym fasolkom!
 
reklama
moje gratulacje, mam nadzieję że całą ciążę przejdziesz spokojnie bez jakich kolwiek wymiotów i złego samopoczucia się. I oby Twoja fasolka rosła szybko i przede wszystkim zdrowo.
 
No to witam w klubie!
Ja mam termin na 4 września więc będziemy sobie na wzajem kibicować przez następne miesiące.
Ten wrzesien nie wydaje mi się wcale tak odległy. Mam mnóstwo pracy i do tego musze kupić mieszkanie i sie urządzić do tego czasu. I ciągle wydaje mi się że wrzesień tuż tuż.
Już mam porodowe sny...
Pozdrawiam
A
 
To tak jak my - jak nie zrobimy remontu i antresoli, moze byc super ciasno :(, ale... wierze ze zdazymy i bedzie dobrze!
A sny mam (na razie) o bierzacych sprawach, az meczace, bo czego nie zalatwie w dzien, to koncze w nocy ;) i raczej nie sypiam zbyt mocno.

pozdrawiam cieplo,
b.

I dziekuje za powitanie :)
 
Na początku przerażenie, ale potem wielka radość więc dołączam do Was dziewczyny i mam nadzieję, że razem przeżyjemy cudowny czas :) Mój nażeczony musiał wyjechać do Londynu, ale wyjeżdżał z bolącym sercem :oops: to co niby 9 miesięcy, a miną tak szybko......przed nami magiczny czas :!:
 
Witajcie kobietki :D
Moge dopisac sie do klubu?
Mam termin na 24 wrzesnia.
Pozdrawiam i zycze milej nocki :D
 
Witaj Aster chyba wszystkie sie terminem dopisujemy do Klubu ;)
mi wstepne obliczenia wyszly na 12-15 wrzesnia! :D

trzymaj sie cieplutko!
pozdrawiam,
b.
 
reklama
Do góry