reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

wrobelmm

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2023
Postów
2 800
Zaczynamy majowe testowanie!

🌷 Na tym wątku zapisujemy się na testowanie i wspólnie oczekujemy na wymarzone II kreski.​
🌷 Wzajemnie się wspieramy, dzielimy wiedzą oraz przemyśleniami na temat starań, ale również - rozmawiamy o bzdurach i codziennych perypetiach, bo poza staraniami mamy również fajne życie, o którym dobrze jest nie zapominać ❤️

Maj na ziemi! Deszcz o wiośnie
Którą zmoczy, tej szybko ciążowy brzuszek urośnie!

🗓️Kalendarz testowania


🌷 1-05 @anela92🩸
🌷 2-05​
🌷 4-05​
🌷 5-05​
🌷 6-05​
🌷 7-05 @wiolaho🍼 (+ @LadyCaro 👑)​
🌷 10-05 @wrobelmm🩸,@Gryfin🩸
🌷 11-05​
🌷 13-05 (+ @Gosia0132 👑 + @Palinka13 👑)​
🌷 15-05 @Pszczolka38 👑 🩸
(+ @Olcia2052 👑)​
🌷 16-05 @Mikimka (+ @Leanne 👑)​
🌷 17-05​
🌷 19-05 @tori
🌷 20-05 @amusedxxx
🌷 22-05 @Gosia0132
🌷 25-05 @KaMaLi
🌷 26-05​
🌷 27-05 @Karouuu
🌷 28-05 @Olka1993 👑
🌷 29-05​
🌷 31-05 @anela92

𓊳 Ławeczka/pauza

Loża honorowa

Legenda
  • pozytywny test 🍼
  • okres 🩸
  • negatyw/ cykl bezowulacyjny/ brak okresu ⛔
  • urodziny 👑

✔️Kilka uwag organizacyjnych
  1. Jeśli chcesz brać udział w dyskusji - zapisz się na testowanie lub ławeczkę i opowiedz nam nieco o sobie oraz Twojej historii starań.
  2. Lepiej się spędza czas w miłym towarzystwie, dlatego pamiętajmy o wzajemnym szacunku - tak, aby każda z nas, niezależnie od swojej historii, mogła się tutaj czuć swobodnie i bezpiecznie.
  3. Nie rozmawiamy o dzieciach - wiele z nas czeka na własne od lat.
  4. Najważniejsze - TEN WĄTEK NIE SŁUŻY DO OCENY TESTÓW CIĄŻOWYCH PRZYPADKOWYCH OSÓB!
 
Ostatnia edycja:
reklama
@wrobelmm ja sie wahałam czy zapisywać się w tym miesiącu na ławeczkę czy testować bo mąż w delegacji i przytulanki były jakieś 2-3 dni przed owulacją ale no spróbujmy, może akurat - wpisz mnie proszę na 12.05 🥰

Dziś idę też na monitoring zobaczyć jak tam moje endo, bo w piątek miałam już 15mm, a byłam jeszcze przed owulacją 🫣 nie sądziłam, że przy clo może tak przerastać 🫣

Trzymam kciuki za wszystkie testujące w maju 🙏🏻❤️
 
reklama
@wrobelmm ja sie wahałam czy zapisywać się w tym miesiącu na ławeczkę czy testować bo mąż w delegacji i przytulanki były jakieś 2-3 dni przed owulacją ale no spróbujmy, może akurat - wpisz mnie proszę na 12.05 🥰

Dziś idę też na monitoring zobaczyć jak tam moje endo, bo w piątek miałam już 15mm, a byłam jeszcze przed owulacją 🫣 nie sądziłam, że przy clo może tak przerastać 🫣

Trzymam kciuki za wszystkie testujące w maju 🙏🏻❤️
Nie ma nad czym się zastanawiać! Legenda głosi, że plemniki są w stanie tyle przeżyć w jajowodach ;)
15mm endo przed owu, to jakiś kosmos! Daj znać po monitoringu.
 
Do góry