reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Jadę na monitoring spory kawałek drogi ode mnie, więc w planach turystyka płodnościowa, zapewne uda się zrobić jakiś fajny spacer po okolicy 😊 niestety są korki na drodze, oby udało się zdążyć na wizyte🫣. Fajnie by było jakbym była już po owulacji, bo ten cykl niefajnie się wydłuża i mi to bardzo nie na rękę.

Co do przysiadów wczorajsze 60 zaliczone 🙂 dzisiejsze wieczorkiem jak już będę w domu.

P.s jeszcze dzwonili do mnie z kliniki niepłodności czy mogłabym zmienić termin swojej pierwszej wizyty pod koniec czerwca na maj albo na lipiec i zmieniłam na koniec lipca.
Miłej podróży i oby na monitoringu było już piękne ciałko żółte 🤞☺️
 
Miłej podróży i oby na monitoringu było już piękne ciałko żółte 🤞☺️
Dziękuję bardzo. Mogę być też w trakcie owulki dzisiaj, więc czasem może nie być jeszcze widać ciałka żółtego, boli podbrzusze, pozytywny owulak miałam przedwczoraj późnym wieczorem, zobaczymy co tam w tym lewym jajniku się podziało, 6 dni temu były 2 pęcherzyki po 11 i 12 mm.

A Ty jakie plany na dzisiaj? Jaka pogoda ? U nas piękne słońce i 21 ° dla mnie to upał😅
 
Dziękuję bardzo. Mogę być też w trakcie owulki dzisiaj, więc czasem może nie być jeszcze widać ciałka żółtego, boli podbrzusze, pozytywny owulak miałam przedwczoraj późnym wieczorem, zobaczymy co tam w tym lewym jajniku się podziało, 6 dni temu były 2 pęcherzyki po 11 i 12 mm.

A Ty jakie plany na dzisiaj? Jaka pogoda ? U nas piękne słońce i 21 ° dla mnie to upał😅
Od 8 mam zajęcia (na szczęście online), więc słucham wykładów od rana - w tym czasie byłam już na spacerze po lesie, a teraz przygotowuje ciasto drożdżowe z rabarbarem 🤤 i czekam aż mąż w końcu wróci do domu.

Pogoda taka sobie - nie jest ani ciepło, ani zimno, ale słońca brak i nawet trochę popadało, więc dobrze, że tych okien jeszcze nie umyłam 😅
 
Od 8 mam zajęcia (na szczęście online), więc słucham wykładów od rana - w tym czasie byłam już na spacerze po lesie, a teraz przygotowuje ciasto drożdżowe z rabarbarem 🤤 i czekam aż mąż w końcu wróci do domu.

Pogoda taka sobie - nie jest ani ciepło, ani zimno, ale słońca brak i nawet trochę popadało, więc dobrze, że tych okien jeszcze nie umyłam 😅
O to widzę, że super zagospodarowałaś sobie czas. Ciasto z rabarbarem jadłam wczoraj u siostry😋 napewno wyjdzie Ci pyszne i mąż się ucieszy.
Jakie to wykłady, ciekawe?
 
O to widzę, że super zagospodarowałaś sobie czas. Ciasto z rabarbarem jadłam wczoraj u siostry😋 napewno wyjdzie Ci pyszne i mąż się ucieszy.
Jakie to wykłady, ciekawe?
Akurat o prawie ubezpieczeń gospodarczych, więc trochę nuda ;)

Ja jeszcze w tym roku nie jadłam nic z rabarbarem, a już mi się baaardzo chciało ;D
 
Powiedzcie mi, czy któraś z was miała płyn w zatoce douglasa, ale nie widać owulacji? Jest przed. W poniedziałek idę znów na USG.
Jajnik ogólnie boli mnie jak co 2 cykl. Ból zaczyna się tydzień przed owu. Mam takie bóle już kilka lat. Myślałam, że to normalne. Ból nie ustaje, nawet na chwilę. Pomaga tylko stosunek 😓 Jest jak masaż.
Gin teraz właśnie powiedział, że może to być początek endometriozy.
Chyba, że istnieje szansa, że nie zobaczył owulacji na USG? Nie mam pojęcia 🫣
 
reklama
Ja dzisiejsze przysiady odpuszczam bo mam takie zakwasy na udach że ledwo chodzę a nie mówię już o schodzeniu ze schodów 🙈🙉
 
Do góry