reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

A no i wczoraj w końcu udało mi się zrealizować mój bon na AMH.

Najpierw w moim mini mieście w Diagnostyce nie mogli tego zrobić, bo próbka wymaga odwirowania i nie mieli odpowiedniego sprzętu, Pani odesłała mnie 60km dalej... Akurat miałam tam coś do załatwienia po drodze w piątek, więc mówię OK, a tam Pani popatrzyła "hm, AMH, no to się czegoś nowego nauczę " 😅 Jak padło, że mam 30 lat to ta za telefon do Pani Basi czy tak można bo na bonie do 25l i one nie wiedzą i minuty lecą. Mówię jej w końcu, że koleżanki też już to badanie robiły i też były starsze "hm, no dobra, to ja zrobię, a inni niech wyjaśniają". Miałam wynik po 5godz, mam nadzieję że zdążymy zanim wypadnę z obiegu 🤞
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-05-10-14-04-57-979_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-05-10-14-04-57-979_com.miui.gallery.jpg
    108 KB · Wyświetleń: 104
reklama
A u mnie nadal bez wyraźnego skoku 🙄 Gdyby nie to USG wczoraj, to przy takim wykresie bym już totalnie ześwirowała. Zawsze miałam wyraźne różnice w tych temperaturach przed i po, więc teraz się oczywiście zamartwiam, że to przez zbyt niski progesteron 🙄 i że nawet jeśli się udało, to nie uda się utrzymać 😢
 
reklama
Do góry