reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Dziewczyny melduje że ja już po wizycie u swojej gin. i podejście podobne jak poprzednia gin. Końcem maja zrobimy inseminację żeby coś jeszcze zadziałać a koniec czerwca już startujemy z invitro. Akurat na lipiec będę mieć ważne jeszcze wszystkie badania.
Super :) A jak Ty się czujesz z takim planem?
 
Dziewczyny, ja też mam pytanie 🙋🏻‍♀️
Czy zdarzyło się Wam mieć à la płodny śluz już po owu? Jestem 5dpo, wiesiołka przestałam brać jakoś dzień po peaku, NAC dopiero w kolejnym cyklu ma wejść. I dzisiaj przeżyłam szok widząc (z góry przepraszam te bardziej wrażliwe za obrazowość opisu 😅) długą, ciągnącą się i przezroczystą nitkę śluzu i potem ilość na papierze 😮
Tak, zdarzyło mi się ze 2 razy🙂
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 🌼 Ja dziś mam fatalny dzień. Dzisiaj ważyłam się i przez kolejne dwa tygodnie nic mi nie zeszło...Czyli w miesiącu schudłam tylko 2kg...W takim tępie to nigdy nie zrzucę moich dodatkowych kilogramów, które zostały mi po ciąży 😭 Co prawda mam w głowie to,że teraz mam okres, no ale kurde trzymałam diety co do posiłku...Wypłakałam się mężowi w rękaw, ehhh....
Skoro teraz masz okres, to i masz w swoim organizmie więcej wody, przez co wskazanie wagi może być teraz niepoprawne.
 
Nie mierzyłam, ale tak właśnie czuje i trochę widzę,że jakby węższa talia i bardziej płaski brzuch niż to co było przed miesiącem...ehhh mogłam nie wchodzić na wagę w sumie to było do przewidzenia...😞
Ale skoro odczuwasz efekty i widzisz je w swoim ciele, które coraz bardziej Ci się podoba, to po co katujesz się wskazaniem wagi? Głowa do góry! ☺️
 
Dziewczyny, jakiego producenta bierzecie witaminę B12 w formie metylokobalamina? Mój gin zapisal mi Swansona 100uq B12 metylo do ssania, ale któreś z nas nie ogarnia i albo ja nie umiem jej znaleźć albo on nie wie, że wszystkie te do ssania są cyjano. 😅😆
Ja mam taką, też jest do ssania.
Możesz też zamówić z Aliness.
 

Załączniki

  • 20240513_155814.jpg
    20240513_155814.jpg
    469,9 KB · Wyświetleń: 19
To zawsze tak działa... Jak mogłabym zrobić blisko przy szpitalu w laborze badania ale moja teściowa tam pracuje i wiedziałaby zanim ja bym zobaczyła wynik. Zapytała się mnie kiedyś po co robię niektóre badania w prywatnym laborze, które wysyła do diagnostyki....no jak to po co, żeby mieć trochę prywatności 😂. Morfologia mnie wali ale beta HCG 🙈😂
Inwigilacja na najwyższym poziomie 😂
 
reklama
Do góry