reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Dziewczyny, ja też mam pytanie 🙋🏻‍♀️
Czy zdarzyło się Wam mieć à la płodny śluz już po owu? Jestem 5dpo, wiesiołka przestałam brać jakoś dzień po peaku, NAC dopiero w kolejnym cyklu ma wejść. I dzisiaj przeżyłam szok widząc (z góry przepraszam te bardziej wrażliwe za obrazowość opisu 😅) długą, ciągnącą się i przezroczystą nitkę śluzu i potem ilość na papierze 😮
Jasne! Tak samo jak przed i w trakcie owulacji - całkowity brak śluzu i śluz, jakby płodny, tuż przed miesiączka 😅🤦‍♀️
 
reklama
Dziewczyny, co sądzicie o Endo KIT, badanie z krwi w celu diagnostyki endometriozy? Warto robić? Tam gdzie będę mieć histero jest opcja tego badania. Kosztuje ono 700 zł. Bo na USG specjalistyczne w tym czasie nie mogę sobie pozwolić.
 

Załączniki

  • Screenshot_20240513_161440_Chrome.jpg
    Screenshot_20240513_161440_Chrome.jpg
    220,3 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
Kurde dziewczyny właśnie odebrałam wynik posiewu i znowu mam bakterie. Tym razem paciorkowiec i E.Coli. O co chodzi? Robię sobie wymazy średnio raz na miesiąc ze względu na leczenie i za każdym razem wychodzi mi jakaś nowa bakteria… już chyba z 3 antybiotyki przerobiłam… a jestem mega ostrożna z tym, żeby wszystko było czysto, bez kontaktu z bakteriami. Skąd one się biorą???
A masz informacje, czy w dużych ilościach? Bo zarówno paciorkowiec jak i e.coli wchodzą w skład flory bakteryjnej pochwy i wcale nie muszą stanowić o stanie zapalnym (jeśli nie są przeważające w preparacie i nie odczuwasz żadnych dolegliwości).
 
Dziewczyny melduje że ja już po wizycie u swojej gin. i podejście podobne jak poprzednia gin. Końcem maja zrobimy inseminację żeby coś jeszcze zadziałać a koniec czerwca już startujemy z invitro. Akurat na lipiec będę mieć ważne jeszcze wszystkie badania.
Trzymam mocno kciuki 🥰
 
reklama
Do góry