reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Laski pierwszy raz jestem po zastrzyku Ovitrelle. Pęcherzyk 22mm już dorodny, lekarz zdecydował się nie czekać i podać zastrzyk.
Także robić test mogę dopiero 14 dni po zastrzyku?
 
A masz informacje, czy w dużych ilościach? Bo zarówno paciorkowiec jak i e.coli wchodzą w skład flory bakteryjnej pochwy i wcale nie muszą stanowić o stanie zapalnym (jeśli nie są przeważające w preparacie i nie odczuwasz żadnych dolegliwości).
mam informacje, ze liczne
 
Dziewczyny, co sądzicie o Endo KIT, badanie z krwi w celu diagnostyki endometriozy? Warto robić? Tam gdzie będę mieć histero jest opcja tego badania. Kosztuje ono 700 zł. Bo na USG specjalistyczne w tym czasie nie mogę sobie pozwolić.
Z tego, co ja się orientowałam, to nie warto wydawać na to kasy, ale może ktoś robił i ma inne zdanie. :)
 
Laski pierwszy raz jestem po zastrzyku Ovitrelle. Pęcherzyk 22mm już dorodny, lekarz zdecydował się nie czekać i podać zastrzyk.
Także robić test mogę dopiero 14 dni po zastrzyku?
Robić możesz wcześniej, bo może szybko będzie się wypłukiwał, a dzięki testom będziesz mogła to monitorować (ovi u mnie utrzymuje się ok. 10 dni, a zivafert 13)
 
reklama
Z tego, co ja się orientowałam, to nie warto wydawać na to kasy, ale może ktoś robił i ma inne zdanie. :)
No właśnie tak dumam. Czy jest sens , a cena taka sama jak za USG diagnozujące endometriozę. Obiektywność badania zapewne jest mniejsza. Chyba sobie daruję, a zrobię USG jak będę miała sposobność innym razem.
 
Do góry