reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

No właśnie tak dumam. Czy jest sens , a cena taka sama jak za USG diagnozujące endometriozę. Obiektywność badania zapewne jest mniejsza. Chyba sobie daruję, a zrobię USG jak będę miała sposobność innym razem.
Obawiam się, że badanie nie będzie wystarczająco miarodajne a na pewno nie w każdym przypadku. Bo na logikę gdybyśmy mieli badanie z krwi, które pokazuje masz/nie masz to chyba nie mielibyśmy takiego problemu ze zdiagnozowaniem endometriozy i wycinku specjalistów od endometriozy. :(
 
reklama
Obawiam się, że badanie nie będzie wystarczająco miarodajne a na pewno nie w każdym przypadku. Bo na logikę gdybyśmy mieli badanie z krwi, które pokazuje masz/nie masz to chyba nie mielibyśmy takiego problemu ze zdiagnozowaniem endometriozy i wycinku specjalistów od endometriozy. :(
Tak właśnie myślę też. Ale zastanawia mnie skąd pomysł na taką cenę tego badania, skoro w takiej samej cenie można wykonać usg I wiadoma sprawa, że na pewno jego wartość diagnostyczna jest o niebo lepsza.
 
Zapewne tak jest 😀
Wejdź sobie na instagrama dr Janowiec i na grupy na Facebooku Endo babeczek. Tam znajdziesz i polecajki i ogrom wiedzy w tym zakresie :) może jakiś dobry, ale jeszcze nie popularny lekarz diagnozujący? 2 lata temu do Janowca też były terminy na tylko 2/3 miesiące. Aż jedna influencerka go wypromowała i od tego czasu bieda się dostać.
 
@wrobelmm Jak samopoczucie dzisiaj?
Czy @ przyszła?
Przyszła, przyszła, ale już w sumie poszła ;)

Byłam dzisiaj na wizycie - wdrożenie estrofemu skutecznie zadziałało (obniżając fsh na początku cyklu) i wygląda na to, że w końcu nie będę miała owulacji w 8/9dc 😅 w poniedziałek mam zrobić usg i zobaczymy co robimy z tym cyklem (w zależności od tego jak zareaguje na stymulację).

Dziękuję, że pytasz 😘
 
Tak właśnie myślę też. Ale zastanawia mnie skąd pomysł na taką cenę tego badania, skoro w takiej samej cenie można wykonać usg I wiadoma sprawa, że na pewno jego wartość diagnostyczna jest o niebo lepsza.
Niestety, sprzedać można wszystko, za taką cenę, jaką wymyśli sprzedający - wystarczy, że znajdzie się kupiec.
 
reklama
Do góry