reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Endometrioza alert!
 

Załączniki

  • CEDCC24C-916D-4827-A5D6-8A5A8665C4B9.png
    CEDCC24C-916D-4827-A5D6-8A5A8665C4B9.png
    88,3 KB · Wyświetleń: 74
  • E0953780-D6F2-4201-87EE-C87EAA705555.png
    E0953780-D6F2-4201-87EE-C87EAA705555.png
    212,8 KB · Wyświetleń: 71
Przez weekend przeglądalismy z mężem ten temat na każdy sposób. Każde się wyglądało i w sumie, gdybym miała okres tydzień później to byśmy już początkiem czerwca chcieli startować. Jedynie obawiam się, że w czerwcu i lipcu będzie straszny nawał ludzi na to i boje się że się nie zalapiemy na wizytę kwalifikująca. Niby wizytę u swojej gin prywatną mam zarezerwowaną ale nie wiem czy to przejdzie. Dzisiaj nawet oddawałam krew na kariotyp bo wyszło, że w klinice u mnie jest najtaniej. Prawie 200 zł taniej niż Alab, diagnostyka czy synevo. Jutro mąż jedzie na kariotyp i rozszerzone badania nasienia do invitro.

Jedynie mam teraz dylemat czy w czwartek iść jeszcze do innej kliniki konsultować wszystko. Wstępnie myślę, że nie ma sensu skoro 2 gin to samo mówi.
Nie jest wykluczone, że okres będziesz miała chwilę później, a jeśli chcesz mieć na to większy wpływ, to ewentualnie możesz podziałać z włączeniem dupka, żeby spróbować go o kilka dni przesunąć.

Czy będą tłumy nie wiem i ciężko to na dzisiaj przewidzieć. Jeśli wizytę masz umówioną w klinice, która będzie realizowała program, to nie powinno być problemu.

Ja bym tą wizytę odwołała, bo pewnie nie wniesie już nic nowego.

Udało Ci się nieco uspokoić głowę i pomyśleć również o innych rzeczach, a nie tylko o amh i planach ivf? Fajnie, że macie wszystko przegadane ☺️
 
@inka855, zwykle są szybciutko, choć raz miałam podobną sytuację z morfologią, że czekałam do następnego dnia. Pojawiły się chyba koło 4 rano 🙈 Jestem w stanie wyobrazić sobie, jak się czujesz, też bym chodziła po ścianach 😂 Jesteśmy z Tobą ❤️
 
Dziewczyny... Spędziłam z Wami rok ! Przeszłam z Wami wiele wzlotów i upadków, ciąż, poronień, bladych kresek i rozczarowań. Nadziei, jedzenia frytek 😁 i wiary w cuda. Jesteście niesamowite i zostawiam tutaj gruby sznur, którym będę Was ciągnąć na wątki mamuśkowe 🙈 Będę Was łapać niczym pokemony w sidła mdłości i pięknych brzuszków 😁. Trzymam mocno za Was kciuki ! I za siebie też (bo już tu wracałam 🙈). Oby to był mój ostatnii raz na wątku staraczkowym 🙈 Wierzę w kropka, niech rośnie 🙈. Będę Was podglądać z ukrycia 🙈. Dzięki za wszystkie ciepłe słowa, za wiarę, dawanie nadziei 🤗. Bądźcie silne, nie poddawajcie się ! 😘
 
@inka855, zwykle są szybciutko, choć raz miałam podobną sytuację z morfologią, że czekałam do następnego dnia. Pojawiły się chyba koło 4 rano 🙈 Jestem w stanie wyobrazić sobie, jak się czujesz, też bym chodziła po ścianach 😂 Jesteśmy z Tobą ❤️
Dziękuję 💖 myślę że beta będzie i tak pozytywna tyle testów chyba nie kłamie, jutro termin @. Trudniej byłoby mi czekać na powtórna betę 🙈. Ale sam fakt takiego podejścia.... piguła i w recepcji zapewniały że dziś beta będzie...
No nic trzeba ćwiczyć się w cierpliwości hihi poczekam do 22 :)
 
reklama
Dziewczyny... Spędziłam z Wami rok ! Przeszłam z Wami wiele wzlotów i upadków, ciąż, poronień, bladych kresek i rozczarowań. Nadziei, jedzenia frytek 😁 i wiary w cuda. Jesteście niesamowite i zostawiam tutaj gruby sznur, którym będę Was ciągnąć na wątki mamuśkowe 🙈 Będę Was łapać niczym pokemony w sidła mdłości i pięknych brzuszków 😁. Trzymam mocno za Was kciuki ! I za siebie też (bo już tu wracałam 🙈). Oby to był mój ostatnii raz na wątku staraczkowym 🙈 Wierzę w kropka, niech rośnie 🙈. Będę Was podglądać z ukrycia 🙈. Dzięki za wszystkie ciepłe słowa, za wiarę, dawanie nadziei 🤗. Bądźcie silne, nie poddawajcie się ! 😘
nareszcie, mocny kopniak na mamuśki! Możesz wrócić owszem, ale po 3 maluszka:) gratuluję Kochana i życzę Ci nudy przez te 9 miesięcy:) aczkolwiek przy takiej betce to już z 8 jak nie mniej:) ❤️❤️❤️❤️
Aczkolwiek do
Końca maja możesz z nami posiedzieć:)
 
Do góry