reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Starania to jedna wielka sinusoida. W zeszłym cyklu w ogóle mnie nie korciło testowanie, a w tym mam jakieś takie poczucie wewnętrzne że się udało i mam ochotę już szczac na testy mimo 6dpo 🙈
Ja w sumie raz miałam takie bardzo wielkie przeczucie że się udało, nawet w okolicach 7 dpo miałam kropkę krwi na bieliźnie co mnie dodatkowo nakręciło. A tak to raczej neutralnie staram się już podchodzić, chociaż czas około- owulacyjny jest najtrudniejszy. Teraz im bliżej ivf tym większy wewnętrzny spokój czuję :) Trzymam kciuki żeby Twoje przeczucia się spełniły :)
 
Starania to jedna wielka sinusoida. W zeszłym cyklu w ogóle mnie nie korciło testowanie, a w tym mam jakieś takie poczucie wewnętrzne że się udało i mam ochotę już szczac na testy mimo 6dpo 🙈
Każdego miesiąca tak startuję ostatnio, żeby zobaczyć tą biel i ogarnąć, że to co się dzieje ze mną to nie są jeszcze objawy ciąży 🥴 na tym etapie mam już mdłości i bóle podbrzusza i piersi ofc 😅
 
Starania to jedna wielka sinusoida. W zeszłym cyklu w ogóle mnie nie korciło testowanie, a w tym mam jakieś takie poczucie wewnętrzne że się udało i mam ochotę już szczac na testy mimo 6dpo 🙈
To widzę, że idziemy równiutko, bo ja też 6dpo. Ale kojarzę też, że się przepisałaś na wcześniejsze testowanie, bo na początku byłyśmy razem na 23.05 😉
Też już bym szczała 🤣
 
Ostatnia edycja:
Oczywiście zapisze się, nie mogę tego tak zostawić. Dzięki raz jeszcze
@fckathy dobrze gada i ma ogromną wiedzę, niejedną dobrą radą mnie już tutaj poratowała 🤗 Nie stresuj się za mocno, bo na pewno można tutaj podziałać jeszcze zapobiegawczo 😉

Dobrze widziałam, że wymaz miałaś pobierany 8.05? Kurczę, ja byłam 7.05 i nadal nie mam wyników 😣
 
reklama
Do góry