reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Dziewczyny !!!! Progesteron 22,3 😭🥰🥰😍😍😍🥳🥳🥳🥳 Wierzę w cuda !!!
Happy Dance Music GIF by DLGNCE

WYPIERDALASZ <3
Trzymam kciuki, bo Twoja podróż w tej drodze ze względu na podobne daty u nas jest dla mnie bliska sercu. ;) Trzymaj się ciepło i daj znać co tam, co jakiś czas :)
 
reklama
Starania to jedna wielka sinusoida. W zeszłym cyklu w ogóle mnie nie korciło testowanie, a w tym mam jakieś takie poczucie wewnętrzne że się udało i mam ochotę już szczac na testy mimo 6dpo 🙈
Ja w sumie raz miałam takie bardzo wielkie przeczucie że się udało, nawet w okolicach 7 dpo miałam kropkę krwi na bieliźnie co mnie dodatkowo nakręciło. A tak to raczej neutralnie staram się już podchodzić, chociaż czas około- owulacyjny jest najtrudniejszy. Teraz im bliżej ivf tym większy wewnętrzny spokój czuję :) Trzymam kciuki żeby Twoje przeczucia się spełniły :)
Wam dwum to marzę powiedzieć to słynne wypier... :D Mam nadzieje, że po 20.05 podwójnie będę kopać po tyłkach 🤞
 
Dziękuję kochane za Wasze wsparcie, cały dzień chodzę z rykiem na końcu nosa. Rano robiłam facelle i widać druga kreskę, zastanawiam się jak to możliwe przy tak niskiej becie...
Mąż każe mi pójść jutro na krew i tak zrobię ale nie mam siły znów czekać tyle na wynik i.pojde gdzieś indziej.
Piersi przestały mnie boleć, chciałabym już być PO...
 
reklama
Do góry