reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Współczuję, że musiałaś przez to przechodzić ;( Wiele z nas, niestety, przechodziło przez to, co Ty teraz, więc jeśli tylko będziesz chciała pogadać/wyżalić się, to śmiało pisz - czy to tu, czy na priv.

Jakie badanie planujecie zrobić w pierwszej kolejności? Macie jakiegoś lekarza, który Was w tym pokieruje?
Część badań już zrobiłam. Wyszła mi skrajnie niska ferrytyna, kwas foliowy i żelazo, wywalone w kosmos anty - TG. Z immunologii coś mnie zaćmiło i zrobiłam tylko połowę zalecanych badań. Chciałabym zrobić od razu wszystkie badania, robię właśnie listę, będę wdzięczna za Wasze wskazówki.
 
Część badań już zrobiłam. Wyszła mi skrajnie niska ferrytyna, kwas foliowy i żelazo, wywalone w kosmos anty - TG. Z immunologii coś mnie zaćmiło i zrobiłam tylko połowę zalecanych badań. Chciałabym zrobić od razu wszystkie badania, robię właśnie listę, będę wdzięczna za Wasze wskazówki.
Jeśli chciałabyś zrobić badania genetyczne to wstawiam jeszcze raz info o badaniach na NFZ możliwych do zrobienia w Katowicach :)
Część z nas już była, dużo dziewczyn ma zaklepane terminy.

W Katowicach w poradni Holsamed (Kotlarza 6 nr tel. 324798400) można wykonać badania genetyczne w ramach NFZ.
Kobieta: FMR1, TROMBOFILIA, HLA, KIR, KARIOTYP
Mężczyzna: CFTR, AZF, HLA,KIR,KARIOTYP
 
Jeśli chciałabyś zrobić badania genetyczne to wstawiam jeszcze raz info o badaniach na NFZ możliwych do zrobienia w Katowicach :)
Część z nas już była, dużo dziewczyn ma zaklepane terminy.

W Katowicach w poradni Holsamed (Kotlarza 6 nr tel. 324798400) można wykonać badania genetyczne w ramach NFZ.
Kobieta: FMR1, TROMBOFILIA, HLA, KIR, KARIOTYP
Mężczyzna: CFTR, AZF, HLA,KIR,KARIOTYP
Bardzo dziękuję za informację ❤️ Orientujesz się jaki jest obecnie czas oczekiwania ?
 
Drogie Koleżanki wyznaniowe - jak Wam idzie? Ja robię regularnie 💪🍑
Ja się nie zapisywałam bo czułam że mogę być w ciąży a dziś już temp spadła i rano przyszło krwawienie więc proszę wpisz mi @.
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za slowa pocieszenia 🫶. Niestety w czerwcu się nie spotkamy i wstępnie wychodzi na to że w lipcu także 😔. Chyba zrobię sobie przerwę od forum na jakiś czas...
 
reklama
Cześć dziewczyny! Niestety 🐒 przyszła jeden dzień przed czasem ...
Powiedzcie mi dziewczyny czy czy jak owulacka wypada mi na 02.06 to będzie ok, jak pojde 29.05 zobaczyć czy rośnie i 06.04 czy peknal ?
W tym akurat terminie jestem na wyjeździe i nie dam rady blizej terminu owulacji i zastanawiam się czy jest sens czy dać sobie spokój jeszcze w tym miesiącu
 
Do góry