reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Dziewczyny, wpadam tylko na chwilkę do Was żeby się pożegnać i pogratulować wszystkich podwójnych kresek i pozytywnych bet. Życzę nudnych 9 miesięcy dziewczyny!

Całej reszcie życzę, żeby jak najszybciej ujrzały wymarzone kreski i pozytywne bety ❤️❤️

Po długich przemyśleniach podjęłam decyzję (póki co sama - jestem przed rozmową z mężem która będzie najtrudniejszą w moim życiu) o zakończeniu starań. Biorę na bary fakt, że nasza rodzina już się nie powiększy, nie mam na to sił ani fizycznie ani psychicznie. Najważniejsze w tej chwili dla mnie to zadbać właśnie o psychikę i rodzinę, którą już mam.

Będę zaglądać na forum, jestem po naprawdę wielu przejściach więc jeśli któraś z Was będzie potrzebowała wsparcia lub odpowiedzi na jakieś pytania - albo tak po prostu pogadać jak przy kawie - to walcie na PW. Zawsze w miarę możliwości będę starała się pomóc 😊

@wrobelmm wypisz mnie proszę z ławeczki.

TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE KCIUKI! JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE 🩷💙🩶❤️
Najważniejsze żebyś czuła się szczęśliwa i w zgodzie ze sobą, oby czas i nowe priorytety szybko pomogły wylizać rany ❤️🫂❤️
 
reklama
Drogie Koleżanki wyznaniowe - jak Wam idzie? Ja robię regularnie 💪🍑
Ja też narazie na bieżąco, 10 dzień już też za mną. Zaliczone, odhaczone i jeszcze godzina na bieżni dzisiaj. Przyznam, że jestem trochę zmęczona, ale pozytywnie.
Mąż mi naszykował szatańsko słodki "podwieczorek/deser" taki o to 😅🤣
Kilka rodzynek w czekoladzie i po pół batona w trzech rodzajach, tak...dobrze czytacie, pół .
Chyba chciał trochę rozgrzeszyć sam siebie😂 tak o to zafundował mi małe poczucie winy, ale skoro na talerzyku podał i taki trening porządny zrobiłam, to się należy 🤣 mam nadzieję, że metformina to jakoś trochę załagodziła😊
 

Załączniki

  • 20240515_185107.jpg
    20240515_185107.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 102
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, wpadam tylko na chwilkę do Was żeby się pożegnać i pogratulować wszystkich podwójnych kresek i pozytywnych bet. Życzę nudnych 9 miesięcy dziewczyny!

Całej reszcie życzę, żeby jak najszybciej ujrzały wymarzone kreski i pozytywne bety ❤️❤️

Po długich przemyśleniach podjęłam decyzję (póki co sama - jestem przed rozmową z mężem która będzie najtrudniejszą w moim życiu) o zakończeniu starań. Biorę na bary fakt, że nasza rodzina już się nie powiększy, nie mam na to sił ani fizycznie ani psychicznie. Najważniejsze w tej chwili dla mnie to zadbać właśnie o psychikę i rodzinę, którą już mam.

Będę zaglądać na forum, jestem po naprawdę wielu przejściach więc jeśli któraś z Was będzie potrzebowała wsparcia lub odpowiedzi na jakieś pytania - albo tak po prostu pogadać jak przy kawie - to walcie na PW. Zawsze w miarę możliwości będę starała się pomóc 😊

@wrobelmm wypisz mnie proszę z ławeczki.

TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE KCIUKI! JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE 🩷💙🩶❤️
Trzymaj się💜 dbajcie o siebie. Oby jak najszybciej udało się Wam osiągnąć równowagę po tych przejściach, było wiele momentów radości, miłości i wspólne wsparcie. Niech ten przyszły czas naładuje Twoją baterię! 🙂
 
Dziewczyny, wpadam tylko na chwilkę do Was żeby się pożegnać i pogratulować wszystkich podwójnych kresek i pozytywnych bet. Życzę nudnych 9 miesięcy dziewczyny!

Całej reszcie życzę, żeby jak najszybciej ujrzały wymarzone kreski i pozytywne bety ❤️❤️

Po długich przemyśleniach podjęłam decyzję (póki co sama - jestem przed rozmową z mężem która będzie najtrudniejszą w moim życiu) o zakończeniu starań. Biorę na bary fakt, że nasza rodzina już się nie powiększy, nie mam na to sił ani fizycznie ani psychicznie. Najważniejsze w tej chwili dla mnie to zadbać właśnie o psychikę i rodzinę, którą już mam.

Będę zaglądać na forum, jestem po naprawdę wielu przejściach więc jeśli któraś z Was będzie potrzebowała wsparcia lub odpowiedzi na jakieś pytania - albo tak po prostu pogadać jak przy kawie - to walcie na PW. Zawsze w miarę możliwości będę starała się pomóc 😊

@wrobelmm wypisz mnie proszę z ławeczki.

TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE KCIUKI! JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE 🩷💙🩶❤️
Wszystkiego dobrego kochana ❤️ oby życie Cię mile zaskoczyło 😊❤️
 
Ja też narazie na bieżąco, 10 dzień już też za mną. Zaliczone, odhaczone i jeszcze godzina na bieżni dzisiaj. Przyznam, że jestem trochę zmęczona, ale pozytywnie.
Mąż mi naszykował szatańsko słodki "podwieczorek/deser" taki o to 😅🤣
Kilka rodzynek w czekoladzie i po pół batona w trzech rodzajach, tak...dobrze czytacie, pół .
Chyba chciał trochę rozgrzeszyć sam siebie😂 tak o to zafundował mi małe poczucie winy, ale skoro na talerzyku podał i taki trening porządny zrobiłam, to się należy 🤣 mam nadzieję, że metformina to jakoś trochę załagodziła😊
Właśnie zgłodniałam… 🤤
 
Dziewczyny, wpadam tylko na chwilkę do Was żeby się pożegnać i pogratulować wszystkich podwójnych kresek i pozytywnych bet. Życzę nudnych 9 miesięcy dziewczyny!

Całej reszcie życzę, żeby jak najszybciej ujrzały wymarzone kreski i pozytywne bety ❤️❤️

Po długich przemyśleniach podjęłam decyzję (póki co sama - jestem przed rozmową z mężem która będzie najtrudniejszą w moim życiu) o zakończeniu starań. Biorę na bary fakt, że nasza rodzina już się nie powiększy, nie mam na to sił ani fizycznie ani psychicznie. Najważniejsze w tej chwili dla mnie to zadbać właśnie o psychikę i rodzinę, którą już mam.

Będę zaglądać na forum, jestem po naprawdę wielu przejściach więc jeśli któraś z Was będzie potrzebowała wsparcia lub odpowiedzi na jakieś pytania - albo tak po prostu pogadać jak przy kawie - to walcie na PW. Zawsze w miarę możliwości będę starała się pomóc 😊

@wrobelmm wypisz mnie proszę z ławeczki.

TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE KCIUKI! JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE 🩷💙🩶❤️
naprawdę dużo przeszłaś, życie Cię nieoszczedziło ;(
Jednak po burzy zawsze wychodził słońce, oby i u Ciebie wyszło i mile Cię zaskoczyło! Trzymaj się ❤️❤️❤️✊✊✊
 
Dziewczyny pisałyście tu coś też o zniżce na AMH, a nie mogę się dokopać do kodu, mógłby mi ktoś go napisać ?
 
reklama
Absolutnie nic od nas nie chcieli! 😱 2 dni temu robiliśmy, to dostaliśmy do wypełnienia ankietę, na której były już pieczątki i podpisy jakiejś Pani doktor, ale nie pamiętam specjalizacji.
Po ankiecie w rejestracji dostaliśmy wydrukowane skierowania, które oddaliśmy przy pobieraniu krwi, także z pakietem podpisów i rozpoznaniem choroby "Niepłodność" i kod choroby wg NFZ. 🙈
Tam trzeba jakieś badania mieć ze sobą?
 
Do góry