reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Przez te wszystkie historie przeczytane i późne diagnozy (mimo że człowiek wydawał się być okazem zdrowia przez 15 lat) łapię się na tym, że zaczynam dopatrywać się różnych chorób w swoich objawach. Mimo że lekarz twierdzi, że nic na daną chorobę nie wskazuje, to ja (bo przez te historię brakuje mi zaufania do lekarzy 🙈) zaczynam dopatrywać się u siebie jakiejś choroby i sama diagnozować.
Nie wiem, co mam o tym myśleć. 😅:oops: Z jednej strony chciałabym się uspokoić i tego nie robić, no ale co jeśli faktycznie coś sama wykryję? 🫠🫣
Gorzej jak sama wykryjesz i potem znikąd pomocy😆 mi wyszły przeciwciała Zespół Sjogrena i jak miałam USG węzłów chłonnych i poprosiłam lekarza żeby sprawdziła mi ślinianki pod kątem ZS to usłyszałam że USG nie diagnozuje 🤦tak, to jest jedno z badań które robi się w celu diagnozy ZS.
Jak wyszły mi mutacje homo gdy robiłam test na trombofilie to hematolog stwierdziła że to strata pieniędzy i póki nie ronilam ani nie mam przypadków zawałów w rodzinie w młodym wieku to się nic z tym nie robi. Także spokojnie muszę czekać aż dostanę zakrzepu😀
 
reklama
Gorzej jak sama wykryjesz i potem znikąd pomocy😆 mi wyszły przeciwciała Zespół Sjogrena i jak miałam USG węzłów chłonnych i poprosiłam lekarza żeby sprawdziła mi ślinianki pod kątem ZS to usłyszałam że USG nie diagnozuje 🤦tak, to jest jedno z badań które robi się w celu diagnozy ZS.
Jak wyszły mi mutacje homo gdy robiłam test na trombofilie to hematolog stwierdziła że to strata pieniędzy i póki nie ronilam ani nie mam przypadków zawałów w rodzinie w młodym wieku to się nic z tym nie robi. Także spokojnie muszę czekać aż dostanę zakrzepu😀
Ooo to jak mój hematolog. Dokładnie to samo. 😆
 
Hej dziewczyny ja wątpię czy w tym cyklu się udało ponieważ dziś się dowiedziałam że mam chlamydię dróg rodnych. Jestem już po terapi biorezonansu a partner ma zapisane tabletki na to. Wiem że spowodowała stan zapalny endometrium. Jajniki w porządku i hormony. Test robię dopiero za kilka dni i nie wiem czy będą szanse na zobaczenie dwóch kreseczek.
 
Hej dziewczyny ja wątpię czy w tym cyklu się udało ponieważ dziś się dowiedziałam że mam chlamydię dróg rodnych. Jestem już po terapi biorezonansu a partner ma zapisane tabletki na to. Wiem że spowodowała stan zapalny endometrium. Jajniki w porządku i hormony. Test robię dopiero za kilka dni i nie wiem czy będą szanse na zobaczenie dwóch kreseczek.
Biorezonas na chlamydię? 🤔
 
Ej ale bierzesz także terapię anytbiotykami na chlamydię i na zapalenie endometrium, prawda? Jakie zalecenia dostałaś od ginekologa? Zakładam że wstrzymanie starań do ponownych badań?
Na ten moment. Tylko Biorezonans jeśli chodzi o mnie. Ale w poniedziałek jadę do swojego ginekologa o porozmawiam z nim o tym bo akurat mam wizytę zaplanowana
 
Dziewczyny, ja nie robiłam uaktualnienia swojej sytuacji, ale to wewnętrzne krwawienie, które miałam, było wywołane podwójną owulacją, w trakcie której pęcherzyk uszkodził naczynie krwionośne. Po kilku dniach widoczne były dwa ciałka żółte, jedno ładne, drugie krwotoczne. Dostałam Duphaston, w piątek mam zrobić betę, ale dziś już jestem 11dpo, więc nic z tego i tym razem niestety. Z plusów to badania mam już za sobą, termin u immunologa też już zaklepany, ale niestety dopiero na lipiec. :)
O kurczę, podwójna owulacja wywołała aż tak duże krwawienie? Ależ niefortunnie. :( oby kolejny cykl odbył się bez takich niespodzianek. Robicie stymulację w kolejnym cyklu? Które badania robiłaś i do którego immuno się wybierasz?
 
reklama
Do góry