reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Poczucie masochizmu samej do siebie wynika z pogłębiania diagnostyki, która ma na celu dalsze starania. Jestem po 3 poronieniach na różnych etapach. 4 ciąża będzie obarczona strachem, niepewnością i wszystkim innym. Starania będą jak samobiczowanie.
przykro mi :( to naprawdę bardzo trudne przez co musicie razem z mężem przechodzić, dla mnie niewyobrażalne 🥺 naprawdę szczerze życzę Wam, aby te ostatnie trudności były serio tymi ostatnimi
 
reklama
Laski, jestem w 8 dc, zazwyczaj między 13 a 15 owulacja. Mam olej z wiesiołka, ale byłam trochę chora, wiec nie piłam. Myślicie, ze jest sens zaczac od dziś czy lepiej ten ACC sobie trzasnąć? I jakie są z nim zasady spożywania, żeby poprawić śluz?
 
tak, śluz to wydzielina. Organizm nie rozróżnia jaką wydzielinę ma rozcieńczyć więc rozcieńcza każdą czyli także śluz i spermę.
Czasami śluz jest za gęsty lub sperma i te tabletki działają pomocnie w stosunku i zaplodnieniu.
i jak wyglada np picie acc codziennie tabletkę ? Albo lepszy ten nac czy wiesiołek
 
reklama
Do góry