reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Dziewczyny a stosowałyscie coś na wspomaganie owulacji np. Niepokalanej lub czerwona koniczyne albo jakieś tabletki na Ovu?
Mi lekarz zaleciła NAC w 3-7dc (ale za późno doszła paczka, więc zacznę w następnym), a po zrobieniu drożności mam przepisany letrozol. To trzeba już brać z kontrolą na monitoringu. Sporo dziewczyn tutaj ma z tym doświadczenie (albo z Clo).
A na poprawę jakości komórek jajowych biorę koenzym Q10 w formie ubichinoLu.
 
reklama
Wynagrodzi - w ten czy inny sposób! Pamiętaj, że w maju mamy w puli tylko szczęśliwe losy! 😉

W sytuacji z połamanym kwiatkiem doskonale rozumiem Twojego męża 😅

Ja czasem nawet kupuję nawozy do kwiatów - różne w zależności od roślin. No… Myślicie, że nawóz może się przeterminować? 😅
Aaa, zapomniałam o tych majowych losach😆🥰

A w ogóle to zauważyłam na pierwszej stronie, że masa urodzin w tym maju🤩 oby to miało konkretne przełożenie💪
🍀
 
No dobra 16 😂
Posadzilam powojniki, dużo słoneczników, trochę jeżówki.
Zobaczymy jak to urosnie.
@anyżowa
A co do przterminowych nawozów, to mi notorycznie jakieś zostają i je używam😂
To nie ja, to wrobelmm 🙈 ja nie używam rzadnych nawozów, nawet przeterminowanych😂
Gratuluje, że udało się podziałać w ogródku, teraz tylko czekać na efekty, oszałamiające i wpędzające w podziw🫠😉
 
Ostatnia edycja:
Prawda! Przy tych wszystkich staraniach nie możemy przestać żyć normalnie i zapominać o tym, że nadal możemy się dobrze bawić i cieszyć drobnymi przyjemnostkami.

Chętnie poszłabym na imprezę i trochę poruszała tyłkiem na parkiecie, ale dopadła mnie angina 🤦‍♀️
O nie na samą majówkę🙄...mam nadzieję, że czujesz się troche lepiej już... wracaj szybko do zdrowia! 🙂
 
Hej, poproszę wpisać na testowanie 16maj :)

Ostatnio was trochę zaniedbuje za co z góry przepraszam.

Co u mnie nowego, byłam u gina wczoraj, była owulka z 2dni temu, kazała działać.
Oprócz tego konieczne badanie nasienia(mąż niechętnie ale pójdzie 😂)
No i ja maj/czerwiec na drożność jajowodów i posiew z pochwy 🥲

któraś miała robiona drożność jakie odczucia?
Jakby nasienie wyszło słabo to co dalej? Jakieś leki przepisują na to?
No to działajcie ostro🔥

Miałam Sono Hsg z pianką i mnie akurat nie bolało, tylko w pewnych chwilach uczucie rozpierania czułam, poza tym naprawdę dobrze zniosłam (oba jajowody były drożne).
 
Dziewczyny a stosowałyscie coś na wspomaganie owulacji np. Niepokalanej lub czerwona koniczyne albo jakieś tabletki na Ovu?

inozytol, Q10, Wit C , magnez , foliany, generalnie organizm musi być naładowany witaminami i minerałami. Pamiętać o śniadaniu i jeść odżywczo i regularnie. No i Wit d 3. Najlepiej zrobić sobie badania i sprawdzić niedobory.
Nac pomoże przy dominacji estrogenowej.

Dziewczyny a stosowałyscie coś na wspomaganie owulacji np. Niepokalanej lub czerwona koniczyne albo jakieś tabletki na Ovu?
 
Hej, poproszę wpisać na testowanie 16maj :)

Ostatnio was trochę zaniedbuje za co z góry przepraszam.

Co u mnie nowego, byłam u gina wczoraj, była owulka z 2dni temu, kazała działać.
Oprócz tego konieczne badanie nasienia(mąż niechętnie ale pójdzie 😂)
No i ja maj/czerwiec na drożność jajowodów i posiew z pochwy 🥲

któraś miała robiona drożność jakie odczucia?
Jakby nasienie wyszło słabo to co dalej? Jakieś leki przepisują na to?
Nasienie wyszło słabo, podkrecilismy je suplami (tenfertil) i kolejne już wyszły ładne wyniki.
Ja z kolei miałam posiewy i drożność. Drożność prywatnie razem z usg 3d, miałam moment, w którym mnie zakłuło podczas badania na sekundę i tyle. Bardziej się stresowałam przed (myslałam, że zemdleje 🫠). Spodziewałam się czegoś gorszego. 😅
 
Też mam macicę dwurożna i miałam również przegrodę ale już usunięta. Trzeci cykl z accofilem i encortonem. Brałam też plaqenil przez 4 miesiące. Jak na razie bez rezultatu.
u mnie mówią ze nie ma za dużej przegrody, ale lekarz zlecił histero z ewentualnym usunięciem. Chociaż on nie jest przekonany. Byłam u kilku lekarzy aby ocenili, każdy powiedział, że wada jest niewielka i nic się z nią raczej nie da zrobić.
 
reklama
Też mam macicę dwurożna i miałam również przegrodę ale już usunięta. Trzeci cykl z accofilem i encortonem. Brałam też plaqenil przez 4 miesiące. Jak na razie bez rezultatu.
Ja encorton odstawiłam, miałam po nim okropne skutki uboczne. U nas też już któryś z kolei cykl z Accofilem nieudany. Ogólnie biorę go w owulację, a Ty? W ciąży też heparyna z uwagi na wyniki trombofilii.
 
Do góry