reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Hej, już tu praktycznie nie zaglądam 🙈 Dzisiaj miałam wizytę u lekarza 🙂 okruch ma 0,34cm. Za 4 tygodnie będziemy wykluczać, czy nie ma dwóch bo troszkę się obraz nakładał i lekarka miała zagwozdkę 😂 dobrze, że progesteron 30 to jestem spokojna. W związku z tym zostaje na mamuśkach 🙂
Trzymajcie się mocno i szybciutko proszę mi zachodzić w ciążę 🙂
Jeszcze raz dzięki za niesamowity rok
OMG, to byłaby cudowna wiadomość ❤️ Trzymam za Was kciuki 🫶❤️
 
reklama
Tak! I to, że Colin będzie szukał Lady Whistledown, bo widziałam w zapowiedzi. Dramat z tego robią.
Wiadomo, że musi się skończyć dobrze, ale ja lubię proste happy endy a nie melodramat..już zmiana relacji z Eloise jest tragiczna i ta "przyjaźń" z Cressida...jak ktoś zna książke to rozbieżności są ogromne 🫣
 
Wiadomo, że musi się skończyć dobrze, ale ja lubię proste happy endy a nie melodramat..już zmiana relacji z Eloise jest tragiczna i ta "przyjaźń" z Cressida...jak ktoś zna książke to rozbieżności są ogromne 🫣
OMG! To psiapsiółkowanie z Cressidą mnie najbardziej wkurzyło, patrząc jak jej postać jest w książce przedstawiona.
 
Hej, już tu praktycznie nie zaglądam 🙈 Dzisiaj miałam wizytę u lekarza 🙂 okruch ma 0,34cm. Za 4 tygodnie będziemy wykluczać, czy nie ma dwóch bo troszkę się obraz nakładał i lekarka miała zagwozdkę 😂 dobrze, że progesteron 30 to jestem spokojna. W związku z tym zostaje na mamuśkach 🙂
Trzymajcie się mocno i szybciutko proszę mi zachodzić w ciążę 🙂
Jeszcze raz dzięki za niesamowity rok
Rośnijcie pięknie i zdrowo! ❤️
 
Trzymam kciuki żeby te Twoje jajowody Cię zaskoczyły pozytywnie i jednak spełniły swoją rolę poprawnie przed sierpniem ;)

Wyniki konkursu powinny być jutro. Też na nie czekam. Masz już upatrzoną jakąś klinikę „na zaś”?

P.S - przy ivf też zdarzają się pozamaciczne, mimo że zarodek podaje się do macicy. :(
invimed z polecenia mojego gina.
Ja też mam nadzieję że mnie zaskoczą….
A Ty też celujesz we Wrocław? Czy inne miasto?
 
Dzień 11. Dzienniczek Ovitrelle ulega dewastacji😅

Myślę, że już jutro nie będzie nawet cień cienia.
I tak oto dziś uświadomiłam sobie, że mija kolejny rok tej bitwy🧘‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_9757.jpeg
    IMG_9757.jpeg
    164,3 KB · Wyświetleń: 76
reklama
A ja dziś miałam sikać na patyk.
Poczekam do jutra. Chyba już pół roku test leży w szufladzie i czeka cierpliwie.
 
Do góry