reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

O kurczę, podwójna owulacja wywołała aż tak duże krwawienie? Ależ niefortunnie. :( oby kolejny cykl odbył się bez takich niespodzianek. Robicie stymulację w kolejnym cyklu? Które badania robiłaś i do którego immuno się wybierasz?
Tak, niestety. Tak, ale tym razem po połówce Lametty, bo szczerze mówiąc boję się powtórki, a w tym cyklu brałam po całej tabletce. Do tego jeszcze Miovelia NAC. Robiłam genetykę i immuno w Katowicach. Kurczę, nie pamiętam nazwiska, ale to lekarka z Gyncentrum, a do Sydora stamtąd jestem na liście rezerwowej. Muszę też skonsultować te moje komórki NK, bo nikt nie był mi w stanie w klinice powiedzieć czy są w porządku czy nie...
Dopiero 11dpo - z wyrokami poczekajmy na piątkową betę 🤞
Lipiec to już tuż, tuż! Nawet się nie obejrzymy, a już będzie koniec czerwca ;)
Beta zgodnie z oczekiwaniami ujemna. U mnie faza lutealna to 11 dni, więc wczoraj w dniu spodziewanej miesiączki (12dpo) pojawiło się już plamienie, dziś rozkręca się już okres, więc wieczornej dawki Duphastonu już nie biorę. :)
 
reklama
Kurde gruby szok, właśnie poszłam na usg transwag w luxmedzie i pyta mnie się lekarz, czy się staram, ja ze tak, a ten mi pełen monitoring zrobił i kazał za dwa miesiące wrócić jak się nie uda 😂😂 cc: @amusedxxx
O to miło.
Rzadko się zdarzają tacy lekarze.
Ja co prawda aktualnie mam ubezpieczenie w PZU, ale też się zdarza że jakiś wypali że na mój pakiet nie obejmuje np monitoringow
 
To chyba trzeba się zapisywać?
Ale skoro jestem ich pacjentką to to może na wizycie się to będzie odbywać.
Sama nie wiem.
Ostatnio mówił mi że jak dostanę okres to mam przyjść i będziemy szli w kierunku refundacji in vitro .
Także nie wiem czy w czasie krwawienia mam przyjść czy normalnie na wizytę się umówić jak dostanę okres xd
Ciągłe myślenie 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_20240524_165113_Chrome.jpg
    Screenshot_20240524_165113_Chrome.jpg
    416,2 KB · Wyświetleń: 48
To chyba trzeba się zapisywać?
Ale skoro jestem ich pacjentką to to może na wizycie się to będzie odbywać.
Sama nie wiem.
Ostatnio mówił mi że jak dostanę okres to mam przyjść i będziemy szli w kierunku refundacji in vitro .
Także nie wiem czy w czasie krwawienia mam przyjść czy normalnie na wizytę się umówić jak dostanę okres xd
Ciągłe myślenie 🤔
ja to bym tak interpretowała, ze jeżeli przyjdzie okres, czyli jeżeli nie uda się zajść w ciąże. Wiec mysle, ze możesz wie do niego umówić na 4-7 dc :)
 
Kurde, a mi na tym transwagu dziś wyszło, ze mam endometrium 15 mm w 10 dc. Trochę mnie to martwi, umówiłam się na kolejne w poniedziałek, akurat owulacje powinnam mieć wtedy.
 
Hej dziewczyny. Mały update ode mnie , nici z mojej histeroskopii w poniedziałek , dopiero dzisiaj dostałam okres🤷‍♀️ (pewnie stres go przestawił o te 3 dni), co znaczy tyle, że byłby to 4dc, będę nadal krwawić/plamić. Moja faza lutealna przez ponad 2 lata miała 11 dni, tym razem było to 14 🙄 Cała akcja i wizyty odwołane. Umówiona jestem na koniec czerwca, udało mi się wszystkie badania i wizyty przebookować. Może na czasie umówię się do mojego lekarza jeszcze przed tym wszystkim, zobaczymy co on mi powie na moje ostatnie wyniki.
 
Hej dziewczyny. Mały update ode mnie , nici z mojej histeroskopii w poniedziałek , dopiero dzisiaj dostałam okres🤷‍♀️ (pewnie stres go przestawił o te 3 dni), co znaczy tyle, że byłby to 4dc, będę nadal krwawić/plamić. Moja faza lutealna przez ponad 2 lata miała 11 dni, tym razem było to 14 🙄 Cała akcja i wizyty odwołane. Umówiona jestem na koniec czerwca, udało mi się wszystkie badania i wizyty przebookować. Może na czasie umówię się do mojego lekarza jeszcze przed tym wszystkim, zobaczymy co on mi powie na moje ostatnie wyniki.
Jak na złość! Ale super ze udało ci się wszystko poprzestawiać 💪
 
reklama
Do góry