reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Właśnie ja nikomu nie mówiłam że się staramy i się nie udaje .
Także się zastanawiam czy poprostu po cichu iść w ivf czy jednak lepiej powiedzieć
 
Właśnie ja nikomu nie mówiłam że się staramy i się nie udaje .
Także się zastanawiam czy poprostu po cichu iść w ivf czy jednak lepiej powiedzieć
To tylko i wyłącznie Twoja i Twojego partnera decyzja :) gdybym wiedziała lub czuła, że nie będę miała wsparcia i zrozumienia w rodzinie to nikomu bym nie mówiła.
 
Rano skazałam ten cykl z Ovitrelle na porażkę.

Dziś czekam do jutra! Ostatni test jest z dziś sprzed chwili. 12 dni po Ovi. Zaczyna się robić ciekawie🫣
Test po rozebraniu niestety był przyklejony do okienka, dlatego ma taki odcisk 😬
Ciekawe, czy coś się dzieje, czy to mój pojebany organizm robi sobie ze mnie jaja 😵‍💫
 

Załączniki

  • IMG_9872.jpeg
    IMG_9872.jpeg
    282,1 KB · Wyświetleń: 149
  • IMG_9868.jpeg
    IMG_9868.jpeg
    185,6 KB · Wyświetleń: 149
Rano skazałam ten cykl z Ovitrelle na porażkę.

Dziś czekam do jutra! Ostatni test jest z dziś sprzed chwili. 12 dni po Ovi. Zaczyna się robić ciekawie🫣
Test po rozebraniu niestety był przyklejony do okienka, dlatego ma taki odcisk 😬
Ciekawe, czy coś się dzieje, czy to mój pojebany organizm robi sobie ze mnie jaja 😵‍💫
Happy The Goldbergs GIF by TV Land
 
Rano skazałam ten cykl z Ovitrelle na porażkę.

Dziś czekam do jutra! Ostatni test jest z dziś sprzed chwili. 12 dni po Ovi. Zaczyna się robić ciekawie🫣
Test po rozebraniu niestety był przyklejony do okienka, dlatego ma taki odcisk 😬
Ciekawe, czy coś się dzieje, czy to mój pojebany organizm robi sobie ze mnie jaja 😵‍💫
oby nie jaja! Kreska mega wyraźna, a poprzedniej nic a nic!
 
Właśnie ja nikomu nie mówiłam że się staramy i się nie udaje .
Także się zastanawiam czy poprostu po cichu iść w ivf czy jednak lepiej powiedzieć
dokładnie tak jak @amusedxxx pisze - sama musisz wyczuć. Każdy ma inne relacje z rodziną i ta dynamika naprawdę przeróżnie się rozkłada. Jeżeli mówienie szczerze o planach ma przynieść jeszcze więcej stresu to zupełnie bez sensu.
 
oby nie jaja! Kreska mega wyraźna, a poprzedniej nic a nic!
zauważam, ale nie czuję się totalnie, żeby miało być coś na rzeczy. Tylko brzuch mnie wczoraj okropnie bolał 😅
Poczekam do jutra, jeśli jutro będzie zacznę podawać leki 😁

Najlepsze jest to, że jutro mija 3 lata równo od momentu kiedy dowiedziałam się o mojej pierwszej ciąży, która poroniłam w 13 tygodniu. Nie nastawiam się na nic, jestem weteranką poronień, wiem jak to się może skończyć.

Właśnie mieliśmy wyjść ze znajomymi, po czym przed chwilą odmówili. Szukam jakiegoś filmu. Może być romansidło 😬 ostatnio mam jakiś sentyment powracania do klasyków i obejrzałam Anię z Zielonego Wzgórza. Kocham Anię!
 
L
Rano skazałam ten cykl z Ovitrelle na porażkę.

Dziś czekam do jutra! Ostatni test jest z dziś sprzed chwili. 12 dni po Ovi. Zaczyna się robić ciekawie🫣
Test po rozebraniu niestety był przyklejony do okienka, dlatego ma taki odcisk 😬
Ciekawe, czy coś się dzieje, czy to mój pojebany organizm robi sobie ze mnie jaja 😵‍💫
o babo! Ale trzymam kciuki!!
 
reklama
Rano skazałam ten cykl z Ovitrelle na porażkę.

Dziś czekam do jutra! Ostatni test jest z dziś sprzed chwili. 12 dni po Ovi. Zaczyna się robić ciekawie🫣
Test po rozebraniu niestety był przyklejony do okienka, dlatego ma taki odcisk 😬
Ciekawe, czy coś się dzieje, czy to mój pojebany organizm robi sobie ze mnie jaja 😵‍💫
Trzymam mocno kciuki 🤞🤞🤞
 
Do góry