reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Rano skazałam ten cykl z Ovitrelle na porażkę.

Dziś czekam do jutra! Ostatni test jest z dziś sprzed chwili. 12 dni po Ovi. Zaczyna się robić ciekawie🫣
Test po rozebraniu niestety był przyklejony do okienka, dlatego ma taki odcisk 😬
Ciekawe, czy coś się dzieje, czy to mój pojebany organizm robi sobie ze mnie jaja 😵‍💫
Czekam niecierpliwie na dzisiejszy test 🤞😍
 
reklama
Dla formalności u mnie też 🩸

@KaMaLi jak tam sytuacja?

Nacieszyłam się przez chwilę jak wiewiórka sztucznymi orzeszkami 😅
Ten dzisiejszy test nawet nie zalatuje różem, ot coś tam jest. Fałszywy alarm.
 

Załączniki

  • IMG_9914.jpeg
    IMG_9914.jpeg
    224,7 KB · Wyświetleń: 150
  • IMG_9895.jpeg
    IMG_9895.jpeg
    179,2 KB · Wyświetleń: 146
Dzień dobry wszystkim 🌞 pytanko mam: czy macie jakiś system częstotliwości seksu w oknie płodnosciowym wg którego staracie się działać?

My mieliśmy tak, że po prostu od skończonego okresu co drugi dzień i jak wyszedł pozytywny owulak to jeszcze powtarzaliśmy w zakładanym dniu owulacji, ale to chyba nie jest najlepszy system. Szukam inspiracji 😹
 
Dzień dobry wszystkim 🌞 pytanko mam: czy macie jakiś system częstotliwości seksu w oknie płodnosciowym wg którego staracie się działać?

My mieliśmy tak, że po prostu od skończonego okresu co drugi dzień i jak wyszedł pozytywny owulak to jeszcze powtarzaliśmy w zakładanym dniu owulacji, ale to chyba nie jest najlepszy system. Szukam inspiracji 😹
„szukam inspiracji” 😂❤️
 
Dzień dobry wszystkim 🌞 pytanko mam: czy macie jakiś system częstotliwości seksu w oknie płodnosciowym wg którego staracie się działać?

My mieliśmy tak, że po prostu od skończonego okresu co drugi dzień i jak wyszedł pozytywny owulak to jeszcze powtarzaliśmy w zakładanym dniu owulacji, ale to chyba nie jest najlepszy system. Szukam inspiracji 😹
To zależy 😅
Ja mam ogólnie podczas owulacji wysokie libido i o dniu abstynencji nie ma opcji 🤣
 
Wszystkim dziewczyną tutaj, w tym trudnym i słodko-gorzkim dniu, składam życzenia na dzień mamy. Nawet jeżeli, tu na ziemi, dzisiaj, nie ma z nami naszych pociech to my w sercach jesteśmy mamami.
Cudowne kobiety dużo zdrowia, cierpliwości i zrozumienia otoczenia ❤️ pamiętajcie, że niepłodność Was nie definiuje, nie zabiera żadnej wartości z was jako świetnych kobiet, koleżanek, przyjaciółek, żon, partnerek, córek.
 
reklama
Wszystkim dziewczyną tutaj, w tym trudnym i słodko-gorzkim dniu, składam życzenia na dzień mamy. Nawet jeżeli, tu na ziemi, dzisiaj, nie ma z nami naszych pociech to my w sercach jesteśmy mamami.
Cudowne kobiety dużo zdrowia, cierpliwości i zrozumienia otoczenia ❤️ pamiętajcie, że niepłodność Was nie definiuje, nie zabiera żadnej wartości z was jako świetnych kobiet, koleżanek, przyjaciółek, żon, partnerek, córek.
Kobieto, popłakałam się 🥹
Dla Ciebie również, wszystkiego najlepszego w dniu Mamy🫂
 
Do góry