reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Dzięki :) A robiąc raz jest ryzyko, że przeoczę?
To zależy. Są kobiety, którym LH skacze nagle i wtedy można przeoczyć. A innym poziom podnosi się stopniowo i łatwiej wyłapać peak. I ponoć to jest tendencja pół na pół 😉 Ale są tu też dziewczyny, które testują nawet 3 razy dziennie.
 
reklama
Dziś 11dc, owu będę mieć w okolicach niedzieli. Mam nieregularne cykle, ale średnio wypadają po ok. 32 dni. Progesteron i betę planuje robić 13 maja, to będzie tak tydzień po owu właśnie. Jeszcze nie badałam progesteronu.

Dziewczyny, to mój pierwszy cykl z testami owu. Premom podpowiada, żeby robić testy dwa razy dziennie. Robicie dwa razy czy raz?
Ja robiłam raz dziennie
 
Dziś 11dc, owu będę mieć w okolicach niedzieli. Mam nieregularne cykle, ale średnio wypadają po ok. 32 dni. Progesteron i betę planuje robić 13 maja, to będzie tak tydzień po owu właśnie. Jeszcze nie badałam progesteronu.

Dziewczyny, to mój pierwszy cykl z testami owu. Premom podpowiada, żeby robić testy dwa razy dziennie. Robicie dwa razy czy raz?
betka 13 maja? W moje uro wiec bedzie pozytywnie 😃
 
Hej ja odkąd przeczytałam na grupie że któraś peak złapała w południe robię 2x dziennie i w tym cyklu własnie peak miałam do południa koło 11 a wieczorem już była słabsza kreska. Gdyby nie zrobiła rano tylko wieczorem to wyszłaby slaba kreska jak poprzedniego dnia 🙈 a ja bym czekała dalej na peak 🤷‍♀️🧐.

W tym cyklu dołączyłam mierzenie temp i wszystko super się pokryło.
Na proga pójdę we wtorek.

Jeszcze niedawno też cykle miałam ponad 30 dni ale brałam inozytol i cykl skróci się 5-6 dni 😁.
Oo, ja 3 tygodnie temu zaczęłam brać inozytol, a od wczoraj biorę 2x większą dawkę (zaleceniem lekarza). To może też mi się skróci 😅 chociaż jest tutaj chyba jedna dziewczyna, której inozytol z kolei wydłużył 🙄
 
A betę tak szybko, to z jakiegoś konkretnego powodu chcesz robić? Bo nawet jeśli okaże się, że będziesz w tym cyklu w ciąży, to raz - w 7dpo może jeszcze nie dojść do zagnieżdżenia (następuje 6-12dpo), a wówczas beta będzie fałszywie negatywna, a dwa - nawet jeśli do zagnieżdżenia dojdzie 6dpo, to wynik następnego dnia będzie tak niski, że nie będziesz miała pewności, że to ciąża.
A tak z ciekawości, bo wszędzie często widzę takie zakresy dat do zagnieżdżenia - orientuje się któraś z Was od czego to zależy? Tak mnie teraz zaciekawiło, co ma wpływ, że raz jest to 6 a raz 12. 🤔
 
reklama
Dzięki :) A robiąc raz jest ryzyko, że przeoczę?
tak, jest ryzyko, ze przeoczysz. Spójrz na mój wykres z tego cyklu - gdybym robiła tylko rano (a robię z 2/3 moczu, nigdy pierwszego) to bym w ogóle nie wyłapała
 

Załączniki

  • IMG_6430.jpeg
    IMG_6430.jpeg
    106,9 KB · Wyświetleń: 53
Do góry