reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Hej dziewczyny, narazie się żegnam z grupą. Głównie, ze względu na wyniki które dodałam kilka stron wcześniej. Może tu kiedyś wrócę, kto wie co lekarze wymyślą, choć pewnie nie szybko. Oby wiele z was tu już nie było!!! Dzięki za wszystkie rady i wsparcie! ❤️‍🩹
Życzę wam szybkiej i zdrowej ciąży👍🏽
Skoro byłaś już 2 razy w ciąży, to te wyniki nie sa wiarygodne
 
reklama
Tak informacyjnie tylko wpadam podzielić się informacjami, dzwoniłam do Invicty, podobno listy chętnych już są bardzo długie, na dniach mają być szczegółowe informacje i mówili że można nawet codziennie dzwonić się dopytywać, jak już będą wiedzieli, to wszystko przekażą i zaczną umawiać :)
 
Tak informacyjnie tylko wpadam podzielić się informacjami, dzwoniłam do Invicty, podobno listy chętnych już są bardzo długie, na dniach mają być szczegółowe informacje i mówili że można nawet codziennie dzwonić się dopytywać, jak już będą wiedzieli, to wszystko przekażą i zaczną umawiać :)
serio aż tak?
Ja pytałam u siebie i dostałam informację, że jeszcze formalności nie są domknięte. Mam nadzieję, że nie istnieje jakaś lista o której nie wiem.
 
To jestem załamana, strach próbować zajść, jak jest tak duże ryzyko poronienia

To tak jak z wypadkami samochodowymi - na 100% nie będziesz go miała tylko jeśli nie wsiądziesz do auta.

Całe nasze życie jest pełne różnych ryzyk - możemy szczęśliwie i spokojnie żyć, skupiając się na pozytywach i próbując minimalizować ryzyka :)
 
serio aż tak?
Ja pytałam u siebie i dostałam informację, że jeszcze formalności nie są domknięte. Mam nadzieję, że nie istnieje jakaś lista o której nie wiem.

Tam od jakiegoś czasu przez stronę można zgłosić się jako chętni do skorzystania z programu rządowego, podaje się imię/nazwisko/mail/telefon. Ale po zapisaniu się jest tylko dziękujemy za zgłoszenie (czy jakoś tak). Więc się zainteresowałam i zadzwoniłam dopytać, to właśnie na tej podstawie jest lista, później przydzielą każdemu opiekuna i będzie się kontaktował. Ale można wcześniej samemu dzwonić i się dowiadywać. Nie wiem jak w innych klinikach.
 
mam wielką butlę, wiec na długo zostanie. A po co na twarz?
Pod masaż twarzy i nawilżenie :) na to nakładamy jakiś bogaty krem i mamy super nawilżenie. Ja tak odbudowałam barierę hydrolipidową. U mnie zaburzona bariera hydrolipidową powodowała wypryski. A myślałam, że mam skórę tłustą. A ona się broniła przed wysuszeniem.
 
Hej, już tu praktycznie nie zaglądam 🙈 Dzisiaj miałam wizytę u lekarza 🙂 okruch ma 0,34cm. Za 4 tygodnie będziemy wykluczać, czy nie ma dwóch bo troszkę się obraz nakładał i lekarka miała zagwozdkę 😂 dobrze, że progesteron 30 to jestem spokojna. W związku z tym zostaje na mamuśkach 🙂
Trzymajcie się mocno i szybciutko proszę mi zachodzić w ciążę 🙂
Jeszcze raz dzięki za niesamowity rok
 
reklama
Do góry