reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Wydaje mi się jakoś mało tych klinik wersus poprzedni dokument z ofertami 🤔
ja właśnie zadzwoniłam do warszawskiego Bociana i potwierdziła mi pani, ze wizyta na sierpień, którą miałam umówioną jest refundowana przez program. Mają miejsca na przyszły miesiąc jak coś, wiec jak któraś by chciała to daję znać :)
 
Zainspirowałaś mnie 😅 zamówiłam sobie paczkę premomu z amazona. Jak uda się z iui to chyba codziennie będę sikać 🫣😹
Tym sposobem wiem, że kreska spada.Natomiast u lekarza dowiedziałam się, że jak w piątek będzie pozytywny test, to mogę lecieć na betę.
I gdybym nie robiła tego progresu, pomyślałabym, że się udało i rozczarowała po becie. A tak mam czarno na białym co się tam dzieje😅
 
ja właśnie zadzwoniłam do warszawskiego Bociana i potwierdziła mi pani, ze wizyta na sierpień, którą miałam umówioną jest refundowana przez program. Mają miejsca na przyszły miesiąc jak coś, wiec jak któraś by chciała to daję znać :)
Chodzę do Gdańskiego Bociana i jest na liście 🥰 my na razie IUI. Pożyjemy, zobaczymy. Liczę na złoty strzał 😹
 
reklama
my też IUI, mam nadzieję, że w przyszłym cyklu, jeżeli udało mi się wyleczyć te infekcje :(( ale wolałam sobie zaklepać termin w razie W :))
Strach się bać że trzeba terminy rezerwować 🙈 może błędnie wyszłam z założenia że jak da zgodę na IVF to mnie po prostu na to podepną 🤔🫣
 
Do góry