reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Strach się bać że trzeba terminy rezerwować 🙈 może błędnie wyszłam z założenia że jak da zgodę na IVF to mnie po prostu na to podepną 🤔🫣
skoro Wy już jesteście w klinice to myślę, ze nie ma się co zapisywać na zaś. Ja jestem pod opieką lekarzy obecnie, którzy nie pracują w ośrodkach z IVF, więc musiałam się dodatkowo jakby zorganizować w tym kierunku :))
 
reklama
ja właśnie zadzwoniłam do warszawskiego Bociana i potwierdziła mi pani, ze wizyta na sierpień, którą miałam umówioną jest refundowana przez program. Mają miejsca na przyszły miesiąc jak coś, wiec jak któraś by chciała to daję znać :)
Czyli jak będzie się zakwalifikowanym w program to wizyty leki itp będzie za darmo?
 
Dziewczyny, polecacie jakiegoś lekarza do konsultacji wynikow immuno? moze być online.
Do tego znanego P. nie ma szans :D
W ogole to moje lekarka powiedziała zebym sobie zrobila kir hlc, i profil limfocytarny.
Dziś dostalam wyniki ale niestety ona zapomniała mi powiedzieć, ze to się robi wspolnie z partnerem badanie.
I teraz mam zagwozdkę. Czy myslicie ze jak on teraz sobie zrobi to HLC to bedzie ok ? oni jakoś w labie porównują te próbki czy o co chodzi,ze piszą ze te badania muszą być wymonywane wspolnie?
 
Dziewczyny, polecacie jakiegoś lekarza do konsultacji wynikow immuno? moze być online.
Do tego znanego P. nie ma szans :D
W ogole to moje lekarka powiedziała zebym sobie zrobila kir hlc, i profil limfocytarny.
Dziś dostalam wyniki ale niestety ona zapomniała mi powiedzieć, ze to się robi wspolnie z partnerem badanie.
I teraz mam zagwozdkę. Czy myslicie ze jak on teraz sobie zrobi to HLC to bedzie ok ? oni jakoś w labie porównują te próbki czy o co chodzi,ze piszą ze te badania muszą być wymonywane wspolnie?
HLC to badanie genetyczne. Koreluje sie wyki partnerów a nie próbki. Śmiało może robić.
 
reklama
Jakie plany na weekend?
Ja wyjeżdzam do mamy, zowu bede ryła w ogrodzie - ale akurat to lubię :D
Kilka dni temu zrobiłam sobie piling laserowy na twarz, wyglądam jeszcze jakby mi się na skórze odbiło milion kropek :D mam nadzieję, że to się złuszczy :D
Wy to Wszystkie młode jesteście, to i takich pilingów wam nie trzeba :D
 
Do góry