reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
A mówicie swoim rodziną że podchodzicie lub macie zamiar podchodzić do ivf?
Na ten moment nie czuje takiej potrzeby i chyba wolę zatrzymać dla nas informację. Są osoby którym wiem, że moglibyśmy powiedzieć ale bardziej się obawiam jak pozostali zareagują jak kiedyś do nich dotrze informacja. Czy kiedyś za kilka lat ktoś jakimś głupim tekstem nie walnie do dziecka, że jest z probówki np. dzieci w trakcie zabawy bo usłyszą od rodziców jakaś rozmowę. A tak jak nikt nie wie to będę o to spokojniejsza, że jeden z powodów do potencjalnego płaczu wykluczam. O naszych planach wiedzą moje 2 koleżanki, z rodziny w sumie nikt. Może kiedyś zajdzie potrzeba, albo zmienię zdanie ale na ten moment nie widzę potrzeby informowania kogokolwiek. Część wie, że się staramy i ogólnie że są jakieś problemy, a część pewnie się domyśla. Każdy myślę, że tu sam musi wyczuć siebie i swoje obawy/ odczucia. Nie ma jednej słusznej drogi. U mnie wynika to z ogólnej ostrożności w informowaniu kogokolwiek o swoim życiu prywatnym.
 
Wszystkim dziewczyną tutaj, w tym trudnym i słodko-gorzkim dniu, składam życzenia na dzień mamy. Nawet jeżeli, tu na ziemi, dzisiaj, nie ma z nami naszych pociech to my w sercach jesteśmy mamami.
Cudowne kobiety dużo zdrowia, cierpliwości i zrozumienia otoczenia ❤️ pamiętajcie, że niepłodność Was nie definiuje, nie zabiera żadnej wartości z was jako świetnych kobiet, koleżanek, przyjaciółek, żon, partnerek, córek.
Ściskam mocno i wszystkiego dobrego również dla Ciebie ❤️ choć na razie wiele z nas jest tylko mamami aniołków to trzymam mocno kciuki żebyśmy za rok mogły już świętować trzymając w rękach lub pod sercem dzidziusia 🫂❤️
 
Wszystkim dziewczyną tutaj, w tym trudnym i słodko-gorzkim dniu, składam życzenia na dzień mamy. Nawet jeżeli, tu na ziemi, dzisiaj, nie ma z nami naszych pociech to my w sercach jesteśmy mamami.
Cudowne kobiety dużo zdrowia, cierpliwości i zrozumienia otoczenia ❤️ pamiętajcie, że niepłodność Was nie definiuje, nie zabiera żadnej wartości z was jako świetnych kobiet, koleżanek, przyjaciółek, żon, partnerek, córek.
To bardzo piękne życzenia.
Dziękuję 😊 Dla Ciebie równiez wszysykiego najlepszego w dniu Mamy. 🫂
 
Hejka,
idę dzisiaj na betę. Przynajmniej udokumentuje biochema, bo niczym innym nie mogę raczej tego nazwać 🤷‍♀️

Ciągle wychodzą jasne drugie kreski na teście. Wczoraj kupiłam jakieś testy z dr Max, bo pinki mi się już skończyły. Kreska jest identycznie taka sama jak wczoraj, nie zmieniła się niczym.
Także tak ten cykl z Ovitrelle się kończy.
 

Załączniki

  • IMG_0090.jpeg
    IMG_0090.jpeg
    161,5 KB · Wyświetleń: 129
Hejka,
idę dzisiaj na betę. Przynajmniej udokumentuje biochema, bo niczym innym nie mogę raczej tego nazwać 🤷‍♀️

Ciągle wychodzą jasne drugie kreski na teście. Wczoraj kupiłam jakieś testy z dr Max, bo pinki mi się już skończyły. Kreska jest identycznie taka sama jak wczoraj, nie zmieniła się niczym.
Także tak ten cykl z Ovitrelle się kończy.
Ile jesteś po ovitrelle? Ta kreska wcale nie jest jakaś jasna, ładna kreseczka
 
Z dzisiaj wyglada na ciemniejszą. Daj później znać!
oczywiście, raport dla naszego małego gangu walczących będzie zdany 🫶

Wiecie co, gdyby nie to forum, to nie wiem komu bym się wygadała 😅
Już mi w moim prywatnym życiu wstyd, dosłownie. Mieć tyle kłód pod nogami, zawsze coś. Raz usłyszałam, że sama sobie to robię, że mam takie przeboje, bo jestem w gorącej wodzie kąpana🤷‍♀️ A jak się nie udaje, to powinnam to zostawić, bo nie jest to mi pisane.
 
reklama
Dziewczyny, a mamy juz kogoś do prowadzenia wątku na czerwiec? 🤔
(To zapytanie nie ma na celu zgłoszenia się 😅)
 
Do góry