reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrócić do formy

Oj Aniulka na zdjęciach to tylko złudzenie optyczne ::)... Mimo to dziekuję za miłe słowa :)ty też prezentujesz się przecież całkiem całkiem.... A jak się czujesz z nową fryzurą? Sprawdza się?
 
reklama
a sprawdza się, sprawdza.... w pracy wszyscy razem i kazdy z osobna stwierdzili, że wyglądam o wiele lepiej i młodziej niż w długich.

Układam je trochę inaczej niż na zdjęciu jakie Wam wkleiłam. Tył mam nastroszony jak młody kogucik a z przodu proste i z grzyweczką. Trochę częsciej musze myc głowę bo jednak nie obejdzie się bez lakieru i tym podobnych specyfików, i do tego po stosowaniu odzywek wlosy mi się wzmocniły i bardzo zgęstniały, więc żeby fryzura wyglądała dobrze, musze myć je co drugi dzień. Ale układanie zajmuje dosłownie moment, więc nie ma problemu.
 
A widzisz, to super. Grunt to się dobrze czuć we własnej skórze :) a jak podoba się ona jeszcze innym to już w ogóle pełnia szczęścia.
 
Myfa80 pisze:
Luleczko co wyeliminowalas z dietki? gratuluje postepow ja ciagle walcze z kilosami

w sumie to musze napisać, ze prawie zrezygnowałam ze słodyczy, tzn jak mnie już ta najdzie że nie mogę wytrzymać to zjadam coś slodkiego (bo nie mozna się katować :)) zmniejszyłam moje posiłki, i staram sie nie łączyć... różnie to wychodzi...a i jeszcze raz w tygodni jeżdże na basen... i chyba to mi pomaga :)
 
przeczytałam o tym edytki odkryciu i postanowiłam się zdołować i stanęłąm na wagę.
jak dla mnie jest rewelacyjnie ważę 55kg, a jestem przedokresowo napuchnięta. a i to też mniej niż przed ciążą, parę ładnych kilogramów.

tylko co z tego jak cycki obwisłe:wściekła/y:
używałam różnych i różnistych kremów ale coś nie mogę ich używać, bo po każdym mam przeczulone piersi i strasznie bolące.
macie jakąś alternatywę?
 
reklama
:-) :-) :-)
Joasiu dzięki za gratulacje. Serio odkryłam to bo dawno na wagę nie stawałam...:-)

Tunia ja narazie nie narzekam - dopóki karmię jest nieźle (chyba nie przestanę:szok: ).
 
Do góry