reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrócić do formy

ja to sie boje stawac na wage..znow sie zdoluje:-( a co do piersi to myslalam ze bedzie o wiele gorzej jak przestane karmic a teraz juz nie narzekam i jest spoko.:-)
 
reklama
Zreszta co ja tu pisze o odchudzaniu skoro zajadam wlasnie przepyszne ciasto.Mamy kolege ktory wozi ciasta gdzies w okolice Poznania i wczoraj dostalismy blaszke snikersa i jakiegos migdalowego ciacha..mniam..
Pozniej jak juz zabraknie ciacha to pomysle pewnie o odchudzaniu
hihihi;-)
zazdroszcze Wam wagi z przed ciazy ale oprzec sie nie moge takim pysznosciom:sorry2:
 
:-) Ja też nie mogę się oprzeć słodyczom, najwięcej pożeram drożdżówki, którą moja mama piecze regularnie co sobotę - a więc jutro wielkie żarełko... a jakie pyszne!
 
Właśnie pożeram maminą drożdżówkę. Mam jeszcze od niej w lodówce całą masę innych pyszności:-) i chyba się skuszę na sałatkę. W nosie z kilogramami:cool2:
 
Powiem Ci Edzia,ze moj maz juz kilka razy sie zastanawial:eek:
I boje sie jednego: Jak ktos w sklepie sie zapyta:
Oooo jaki piekny brzuszek? Ktory to miesiac?:confused::wściekła/y:
Ale niestety...tam tylko sadlo:-:)-(
 
:-) :-) :-) Jak Cię ktoś w sklepie o to zapyta to mu zdzielisz w łeb torebką.
A na zimę to dobrze jest mieć troszkę sadełka, zawsze to cieplej:-) :-) :-)
 
Dzieki Edzia:-) :*:*:*:*
No wlasnie....jeszcze nigdy nikomu nie walnelam torebka:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
A za zrzucanie wezme sie na wiosne:eek:
Nawet ostatnie 3 miesiace nie wchodzilam na wage:baffled:
Chcialabym sie nauczyc to co umie moja mama.
W szkole zostala nauczona chodzic na wdechu i do tej pory tak smiga:szok:
A jaki plaski brzuszek ma:szok:
Ja kiedys probowalam...myslalam,ze oczy z orbity mii wyleca:laugh2:
 
reklama
Rzeczywiście fajna umiejętność:-)
Płaski brzuszek - pomimo że ważę mniej niż przed ciążą, nie mam płaskiego brzucha:wściekła/y:
 
Do góry