reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrócić do formy

Aniulka, ale pogonilas tluszczyk
ja niestety mam jeszcze 8 kg nadmiaru, ale lece jakies 1,5 kg na tydzien
pewnie najciezej bedzie pod koniec
 
reklama
Ineczka pisze:
Aniulka, ale pogonilas tluszczyk

Dzięki dziewczyny, ale tłuszczyku jeszcze trochę zostało i worek ze skóry też jeszcze noszę na brzuchu bleeeeeeeeeee :p :p :p :p

Ale fakt: przy dwójce dzieci jest co robić, chwili wytchnienia czasem nie ma ::) ::) ::)Ale jest ok, nie narzekam bo mam prawie święte dzieci ;D ;D ;D ;D
 
Ja rowniez wrocilam do swojej wagi sprzed ciazy, ale pozostal problem z flaczkowatym bandzioszkiem, skora juz nie jest tak napieta na brzusiu jak kiedys. :mad: No i juz kiedys o tym wspominalam, moja zmora, cycos zwisus ;D Jedno jest fajne, zaczelam wreszcie czuc podbrzusze po cesarce, bo do tej pory okolice ciecia mialam jakby zdretwiale ;D
 
Dziś się ważyłam - znowu kilo mniej. Ale skóra brzuszna zwisa. A kiedy robić brzuszki??? Musiałabym z forum zrezygnować ;)
Dzis idę do gina na kontrolę. ::)
a
 
Daj cynk co u gina.

A ja byłam dzisiaj na rowerze
mąż ubrał mnie w swoje zawodowe ciuszki i było super :D
jak wróciłam to zrobiłam troche brzuszków ale przyznam, że nie za dużo - no co? nie mozna sie tak od razu przemęczać :p ;D
 
reklama
No i byłam u gina (razem z Filipem :) ). W środku wszystko ok, ale przy szyciu zrobiło sie jakieś zgrubienie. I muszę smarować kremem żeby zeszło. Inaczej będzie bolało przy kochaniu. No i za dwa miechy zakładam wkładkę (na trzy lata min ;) ).
a
 
Do góry