reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocław dzieciom

Znajoma chodzi z 2-letnią córką do miejsca o nazwie MILUDY - gdzieś przy Legnickiej.
Opowiadała, że dzieci uczą się zasad panujących w przedszkolu, na początku z rodzicami, z czasem zostają z Panią już bez rodziców. Dzieci uczą się piosenek, wierszyków, tańczą, robią prace plastyczne: malują farbkami paluszkowymi, lepią z masy solnej, plasteliny, robią jakieś zadania na kartach pracy. Mają przerwę na wspólne jedzenie śniadania. Na koniec zajęć jak już są wszyscy rodzice (podobno dzieci są w stanie zostać same już po 3, 4 zajęciach) są zabawy wspólne - chusta i jakieś tam zabawy integrujące. Co jest fajne, koleżanka mówi, że Pani prowadząca zajęcia (chyba pedagog i logopeda) rozmawia z rodzicami na temat obserwacji poczynionych podczas zajęć. Rzekomo mamy radzą się jej w kwestii problemów wychowawczych. Trochę mnie przeraża czas trwania zajęć - 2 godziny, my chodziliśmy na zajęcia do Urwiska, które trwały krócej i było ciężko żeby dziecko tyle wytrzymało - w mojej opinii te zajęcia powinny trwać max 1 godzinę. Koleżanka jednak mówi, że nawet nie wie kiedy ten czas mija, a dzieci mają problem żeby wyjść do domu bo jeszcze się chcą bawić.
Spróbuję się zapisać w kolejnym tygodniu, nie wiem jak tam jest z miejscami w grupach, koleżanka mówi że ponieważ grupy są max 8 osobowe to robi się tam już problem z dostępnością miejsc. Jak tylko przejdziemy przez pierwsze zajęcia dam znać jak było.
 
reklama
<<MIKOŁAJKI>> cafe inspiracje
Zostało jeszcze kilka miejsc na mikołajowe spotkania, w związku z tym zapisy przedłużamy do poniedziałku do godz.20.00
godz. 11.00 - 2 wolne miejsca
godz. 16.00 - 3 wolne miejsca
godz. 17.30 - 5 wolnych miejsc
Zapraszamy, szczegóły pod linkiem:MIKOŁAJ - zapisy na spotkanie
Opłaty za zdjęcia (jeśli kto chętny) załatwiajcie proszę z Nel Kusto nela@dymopulos-kusto.com
 
polecam cafe inspiracje w tym roku mają duży wybór zajęć także muzycznych Jula uwielba zajęcia z p.Łukaszem jak chodziłyśmy regularnie to co rano mówiła że idzie lala z panem;)
 
Córeczka ma 2,5 roku i chodzimy na zajęcia właśnie do MILUDÓW. Już na trzecich zajęciach córa została w sali z dziećmi bez mojej obecności. Widać, że czuje się bezpiecznie a po za tym cały czas dzieci robią coś ciekawego, nie nudzą się. W czasie zajęć mogę w recepcji wymieniać doświadczenia z innymi rodzicami. Fajnie, że są takie miejsca :)
Dojeżdżamy z Krzyków bo nie znalazłam w pobliżu takich klubików dla maluszków.
 
Ja chodziłam z synkiem na zajęcia dla dzieci przy Zakrzowskiej 29 (w budynku Askotu). Mają szeroką ofertę zajęć dla Maluchów
 
Cześć :) Jestem tu nowa, z nowymi nowinkami dla mam i ich dzieci:)
20 listopada 2013 rusza zimowa grupa przedszkolna w Językowo Sportowym Przedszkolu Tygryski we Wrocławiu. Przedszkole jest śliczne, Panie mają doświadczenie i dokładają wszelkich starań, by dzieci przychodziły z uśmiechem do przedszkola co dzień.
Zajęcia dodatkowe są ciekawe i pozwalają rozwinąć talenty dzieci od najmłodszych lat.
Przedszkole to znajduje się na pl. św. Macieja 7a, w centrum Wrocławia.
można też spotkać nas na www.przedszkole-tygryski.pl
sama mam takiego małego tygryska:)
Dla mam mamy zajęcia z samoobrony w poniedziałki o 19:30 i w środy o 17:30, bardzo fajne, mamy bardzo dobrze się na nich bawią, i znajdują dla siebie czas, by zadbać o linię i jednocześnie o bezpieczeństwo, a dla dzieci mamy również judo od przedszkola, oraz inne zajęcia popołudniowe, wszystkie informacje można znaleźć pod numerem 71 321 36 35 lub 505 956 980
:) Pozdrawiam
 
reklama
Restauracja „U Żabojada”
ul. Witosa 39, Jelcz Laskowice

zaprasza

Dzieci w wieku od 3 do 6 lat
na warsztaty kulinarne

16.XI – godz.17.00 – „Zabawy z pizzą”
21.XII – godz.16.00 – „Piernikowe smaki”
18.I – godz.16.00 – „Karnawałowe smakołyki”

Informacje i zapisy pod nr tel. 733-110-100

Podczas warsztatów Dzieci odkryją tajemnice udanej pizzy, zbadają co też siedzi w pozornie zwykłym pierniku, a także zadbają o to, by karnawał nie kojarzył się tylko z tańcem i maskami.Wszelkie działania Dzieci wykonywać będą samodzielnie pod czujnym okiem Cioci Iwonki J

Warsztaty poprowadzi Iwona Mnich-Przesmycka, autorka kulinarnego bloga kuchniakreatywna.blox.pl. Animatorka imprez dziecięcych w Galerii ogrodniczej „Zielone Centrum”, zajęć edukacyjnych w Klubie Malucha Mama-Mimi&Bambini z Wrocławia, zajęć teatralnych i sportowych w Przedszkolu Europejski Klub Kubusia Puchatka VII z Ramiszowa.

Grupa: max.12 Dzieci (możliwość towarzystwa Rodzica)
Koszt: 15,00zł/Dziecko (w cenie napój)
Czas: ok.90 minut
 
Do góry