reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocław dzieciom

Wrocławska Szkoła Wszechstronnego Rozwoju

zaprasza do sali fitness
ALTRA Fitness Club przy ul. Kiełczowskiej 77-79
na działania teatralno-plastyczne o charakterze happeningu
dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat
„Owocowo-warzywna spiżarnia”
6 listopada 2010r. godz.12.00-14.00
W planie spotkania:
·działania teatralno-plastyczne z owockami i warzywami w tle,
·gry i zabawy dramowe,
·konkursy o charakterze sportowym,
·słodka przekąska (na bazie własnych zdrowych słodyczy) + napoje,
·przekąska warzywno-owocowa + napoje.
Koszt: 30zł (kiedy Dziecko będzie samo)
35zł (kiedy Dziecko będzie z opiekunem)

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca
oraz wniesienie pełnej opłaty do dnia 3.11.2010r. (środa).

Odkryj z nami tajemnice owoców i warzyw!
Spróbuj jak pyszna może być owocowo-warzywna zabawa!


Wszelkich informacji o działaniu udziela dyrektor edukacyjny
Wrocławskiej Szkoły Wszechstronnego Rozwoju pod nr tel. 696-497-949
www.wswr.org
 
reklama
Witam Wszystkich
Jestem mamą prawie 1,5 Michasia:) Do obecnej chwili zajmuję się wychowaniem dziecka i prowadzeniem domu:) - lecz nie ukrywam, że chciałabym już powrócić do aktywności zawodowej!!
Planuję otworzyć w najbliższym czasie klubokawiarnię dla Rodziców i Dzieci. Będzie to miejsce, gdzie Rodzice będą mogli porozmawiać o swoich problemach, wymienić doświadczenia, spostrzeżenia itp. przy aromatycznej kawie i pysznym ciastku oraz z kącikiem dla dzieci, w którym będą miały zapewnioną opiekę. Miejsce, w którym przez zabawę nadzoruje się rozwój małego człowieka, uczy się otwartości,odkrywania zdolności oraz gdzie poznaje inne dzieci.
Z czasem planuję wprowadzić różne warsztaty tematyczne zarówno dla rodziców, jak i dzieci, być może także z niewielką propozycją rzeczy dla dzieci typu ubranka, zabawki. Pytanie brzmi - czy jest zainteresowanie takim pomysłem? Jeśli tak:) to prosiłabym o informację, w którym miejscu Wrocławia? Proszę o opinie i sugestie, a także jestem otwarta na współpracę z osobami prowadzącymi warsztaty dla dzieci i dorosłych. Pozdrawiam Małgosia
mail: mawisday@gazeta.pl
 
Ponieważ jest tu kilka mamusiek spodziewających się pociechy chciałam powiedzieć że we Wrocławiu 26 listopada odbędzie się spotkanie z cyklu mama rozmawia. Na stronie można się zarejestrować i zapisać. Tam też jest dokładny opis co i jak.

Mama rozmawia | Strona startowa
 
Czesc dziewczyny, bardzo dawno nie pisałam, wyprowadzka i duzo duzo zmian. Dorzucę swoje 3 grosiki, jutro w hali Iase targi przedszkolaka,na stronce jest bilet zniżkowy.....
 
W związku z pogodą jaką mamy, pojawił się problem co mam robić z moim dzieckiem? Ileż można siedzieć w domu?
Dlatego mam pytanie czy wiecie, gdzie w obrębie wielkiej wyspy ewentualnie centrum można pójść z dzieckiem na jakieś warsztaty (zajęcia)?
Chodzi o to żeby miał kontakt z dzieciaczkami no i aby się nie nudził. A mój maluch ma prawie 2lata.
 
Witam drogie mamy, chciałam Was zachecić do uszczęśliwiania swoich małych pociech. W przyszły weekend jade z moją Julką do spa, w którym będzie miała zapewnioną opiekę samego św.Mikołaja, będzie się świetnie bawić a ja odpoczne wraz z mężem.
Serdecznie polecam wszytskim zapracowanym rodzicom Malinowy Dwór w Świeradowie-Zdroju(woj.dolnośląskie)obok Wrocławia www.malinowydwor.pl
przyjazny dla mam z dziećmi lub mam w ciąży :-)
 
reklama
Do góry